Біографічний фільм Феррарі

Біографічний фільм Феррарі

18.10.2023 Off By Yurii Vyhranenko

28 грудня на широкі екрани України виходить біографічний фільм "Феррарі".

Eнцо Феррарі, який був автогонщиком середньої руки, вчасно зрозумів, що він конструктор, а скоріше менеджер від Бога, прокидається поруч з красивою жінкою й тихенько покидає спальну кімнату. Він зазирає до дитини в дитячу кімнату, сумно милується сином й тихо залишає заміський будинок. Штоває свою машину з гірки, щоб не шуміти, застрибує за кермо й на скаженій швидкости несеться в місто.

Там його жде чекає дружина жінка з заряженним пістолетом в руках. У пари є домовленність: з ким би не спав Енцо, до сніданку він повинен бути вдома. Але, як я вже зазначав, Енцо точно був не кращим автогонщиком в Італії. Так що до сніданку він спізнився…

Ferrari фільм

Так починається біографічна стрічка “Феррарі” присвячена життю непересічної особистості- засновника компанії Ferrari Енцо Ансельмо Феррарі.

Головні ролі в стрічці виконали Адам Драйвер (Дім Ґуччі, Шлюбна історія), Пенелопа Крус(Вбивство у Східному експресі, Ескобар, Біль та слава), Шейлін Вудлі (Мавританець), Патрік Демпсі, Джек ОʼКоннел та інші.

Enzo Anselmo Ferrari

Енцо Феррарі за кермом боліда, в часи коли він щоб автогонщиком.

Прем’єра фільму 80- річного режисера Майкла Манна (Сутичка, Останній з Могікан) відбулася на Венеційськомму кінофестивалі. 

У фільмі описано події 1957-го року— епохи, коли автоспорт  був щось на кшалт рицарських поєдинків. Великим, чесним, красивим та нещадно трагічним. Саме в цю епоху багато визначних гонщиків провели свою останню гонку. Раджу шикарну документалістику про цю епоху- “Ferrari.Race to Immortality”, якщо ви дійсно хочете зануритись в тему.

До речі, режисер Майкл Манн також зняв фільм “Ford проти Ferrari”. Але саме про «Феррарі» режиссер мріяв майже двадцять років. Так що продюсерський “Ford проти Ferrari” був просто розігрівом шин перед головним заїздом.

ЦИТАТА

Enzo Ferrari

“Гоночні машини не бувають ні красивими, ні потворними. Вони  стають красивими, коли перемагають”.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM