Варіанти прихованого носіння пістолету

Варіанти прихованого носіння пістолету

09.09.2022 Off By Garagepeppers

Після того як ви приймете рішення про приховане носіння пістолету, перед вами повстане питання вибору варіантів цього носіння.

Ось найпоширеніші типи кобур для прихованого носіння, які ми розглянемо:

  • Плечові кобури
  • Кобури для носіння всередині пояса, або IWB кобури
  • Кишенькові кобури
  • Кобури для носіння на щиколотці

Більшість експертів стверджують, що ніколи не слід користати приховане носіння без самої кобури. Якісна прихована кобура для пістолета забезпечує безпеку і розташування вашої зброї саме там, де ви очікуєте, а також запобігає мимовільне потрапляння у спусковий гачок та мимовільний постріл вогнепальної зброї.

Плечова кобура

Плечова кобура дозволяє носити вогнепальну зброю на боці, під пахвою. Ці кобури зазвичай мають запасний магазин на протилежному боці, і ви можете легко приховати її під курткою або пальто. До них також можна віднести спеціалну тактичну білизну з кишенками.

Кишенькова кобура

Кобура всередині кишені, як правило, є підсумком кобурою без кріплень, і зазвичай має регульовані фіксуючі ремінці. Кишенькові кобури призначені для невеликих пістолетів, і їх основне призначення – прикрити спускову скобу та уникнути випадкового пострілу.

Внутрішньопоясна кобура

Внутрішня кобура на поясі, яку зазвичай називають кобурою IWB, прикріплюється до поясу чи ременя. Рукоятка пістолета знаходиться над поясом, а решта пістолета залишається прихованою у ваших штанах.

Кобури на щиколотці

Кобури на щиколотці обернені навколо самої щиколотки еластичною стропою на велкро ї їх досить важко дійсно приховати, якщо ваші штани щільно прилягають (як “слім фіти”), та з них важко дістати пістолет в критичній ситуації. Зазвичай кобуру на щиколотку найкраще використовувати як під резервну не велику зброю.

У вас завжди є широкий вибір прихованих кобур для носіння, і пошук потрібного здебільшого стосується особистих переваг. Який би ви не обрали тип кобури для прихованого носіння важливо тренуватися з нею. Вам має бути зручно її носити та бути максимально ефективним з нею у надзвичайних ситуаціях.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM