Aston Martin будує кросовер

Aston Martin будує кросовер

09.11.2018 Off By Garagepeppers

Aston Martin приєдналась в своєму баченні майбутніх моделей до Ferrari та підтвердила, що насправді проектує кросовер. Генеральний директор компанії Енді Палмер підтвердив, що плани зробити Varekai повністю електричним транспортним засобом були відкинуті, швидше за все, на користь гібридного силового агрегату.

Новинку представлять в кінці 2019 й наймовірніше, вона буде називатися Varekai. Ця назва була недавно зареєстровано Aston Martin в якості торгової марки й на мові циган означає- “де завгодно”. Запуск в серію кросовера Aston Martin заплановано на 2020 рік й будуватимуть його на нових потужностях разом з Rapide-E, який також планується представити в кінці 2019 року.

Varekai (якщо назву не буде змінено) буде побудований на абсолютно новій платформі й буде включати в себе активну антипробуксовочную систему. Ймовірно Aston Martin Varekai буде оснащено бітурбованим двигуном V8 з робочим об’ємом 4 літра, здатним розвивати до 600 кінських сил.

Новинка від Aston Martin складе конкуренцію Bentley Bentayga, Lamborghini Urus, Porsche Cayenne, Maserati Levante та Ferrari Purosangue.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM