Пістолет CZ 75 “Орден Білого Лева”

Пістолет CZ 75 “Орден Білого Лева”

06.05.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Президент Чехії подарував Володимиру Зеленському унікальний пістолет CZ 75 "Орден Білого Лева".

Пістолети CZ 75 “Орден Білого Лева” були випущені невеликим тиражем всесвітньовідомою компанією Ceskа Zbrojovka.

Компанія випустила ці пістолети ще у 2022 році до сторіччя вищої державної нагороди Чеської Республіки. На ознаменування сторіччя Ордену Канцелярія Президента Республіки замовила 100 екземплярів пістолета CZ 75.

“Орден Білого Лева” є найвищою державною відзнакою як для чеських громадян, так і для іноземців за видатні заслуги перед Чеською Республікою, видатний внесок у оборону та безпеку держави, а також за підвищення міжнародного авторитету нації. Це продовження однойменного чехословацького ордену, створеного в 1922 році.

Пістолет CZ 75 "Орден Білого Лева"

Президент Чехії Петр Павел та Президент України Володимир Зеленський оглядають пістолет CZ 75 «Order of the White Lion Edition», з серійнім номером 22. Травень 2023. Фото: Петр Павел

Colt CZ Group повідомила, що стане першим у світі виробником стрілецької зброї, який перевірить автентичність вогнепальної зброї за допомогою технології блокчейн. Для цього спеціального видання CZ кожен унікальний пістолет лімітованої серії “Ордена Білого Лева” буде аутентифікований блокчейном у співпраці з компанією BlockTrust та її платформою Web3-as-a-Service.

У зв’язку з високим попитом на обмежені спеціальні випуски пістолетів із ручним гравіюванням від CZ, Colt CZ Group вирішила дати справедливий шанс своїм клієнтам у всьому світі отримати Орден Білого Лева CZ 75, зробивши його доступним для покупки через процес аукціону NFT (незамінних токенів), вперше в історії компанії. Фізична вогнепальна зброя буде доставлена власникам сертифіката-переможця цифрового аукціону, оскільки вона буде виготовлена вручну протягом наступного року.

 

CZ 75 Order of the White Lion Edition

Colt CZ Group перерахує частину коштів від аукціону NTF та поповнення заявок на збірний рахунок Посольства України в Чеській Республіці на підтримку ЗСУ.

Найперший CZ 75 із 100-примірного видання «Орден Білого Лева» буде виставлений на спеціальний онлайн-аукціон на аукціонному порталі Artslimit галереї Kodl, який успішно продав CZ 75 Republika в 2019 році на благодійному аукціоні. Онлайн-аукціон триватиме два тижні, починаючи з понеділка, 5 грудня, і закінчуючи через два тижні, в неділю, 18 грудня. Виручені кошти будуть передані до Вічного фонду президента Чеської Республіки Мілоша Земана. Цей фонд підтримує діяльність недержавних закладів тимчасового сімейного догляду за дітьми. Президент Мілош Земан особисто вручить проданий на аукціоні Орден Білого Лева CZ 75 його новому власнику на спеціальній церемонії в Празькому Граді.

CZ 75 "Орден Білого лева"

Пістолет CZ 75 «Order of the White Lion Edition»- це практично витвір мистецтва багато прикрашений чеською національною символікою у вигляді листя липи та лева з подвійним хвостом. Органи керування, екстрактор, гвинти рукоятки та основа магазину позолочені. Щит із коронованим двохвостим левом із малого герба Чеської Республіки виготовлений із 14-каратного золота та вмонтований у праву частину рамки.

Кожен пістолет у версії CZ 75 “Order of the White Lion” міститься в футлярі, виготовленому з трьох видів дерева. Основа футляра, як і рукоятка пістолета, виконана з клена, а боковини— з розкішного кореня берези. Кришка футляра виготовлена з горіха.

Внутрішня частина футляра для зберігання обшита плюшем, і червоною мікрофіброю, яка за кольором близька до зірки ордена Білого Лева. У варіанті подарованому Володимиру Зеленському- оббивка блакитного кольору. На кришці, яка з’єднана з футляром двома триколірними стрічками, зображено оригінал сертифікату Офісу президента Чеської Республіки, підписаного президентом Мілошем Земаном і датованого 28 жовтня 2022 року. 

CZ 75 pistole

Пістолети з ручним гравіюванням від CZ і Colt є затребуваними інвестиційними можливостями та надзвичайно цікавим предметом колекціонування. У 2019 році на аукціоні обмеженої серії CZ 75 Republika в галереї Kodl було зібрано 650 000 чеських крон на благодійність, а ціна покупки цього пістолета становила 200 000 чеських крон.

У вересені 2022 року на аукціоні туж модель було продано в галереї Goltzova tvrz за 980 000 чеських крон.

У березні ще один із лімітованих випусків CZ 75 Tobruk– зібрав 5 мільйонів чеських крон на гала-вечорі, організованому журналом Forbes та ініціативою «Свобода для України», щоб допомогти Україні.

Переможемо!

Моделі чеської збройової компанії Česká Zbrojovka CZ P-09 відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю навіть при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю в несприятливих умовах.

Пістолет CZ P09

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM