Американські бронемашини M1224 MaxxPro на службі ЗСУ

Американські бронемашини M1224 MaxxPro на службі ЗСУ

14.10.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Колісні бронемашини класу MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом і підвищеної прохідності, призначені для перевезення військовослужбовців близько до лінії фронту.

MaxxPro- розроблений компанією Navistar Defense разом з ізраїльською компанією Plasan Sasa Ltd, яка виробляє захист корпусу.

У базовій моделі машини підвищеної ступені захисту M1224 MaxxPro використовується капсула екіпажу з V-подібною формою нижньої частини корпусу. Цей MRAP відноситься до 1 і 2 категорії захисту стандарту STANAG 4569 в залежності від компоновки.

V-подібна нижня частина корпусу розсіює енергію вибуху міни або саморобного вибухового пристрою від автомобіля, щоб захистити його пасажирів.

MaxxPro

MaxxPro М1224 в кольорі “койот” по дорозі в Україну. Фото: Garagepeppers.

Елементи броньованого корпусу з’єднаний болтами, а не звареними швами, як в інших MRAP. Це полегшує ремонт у польових умовах.

Стверджується, що MaxxPro здатний захистити екіпаж під час наземного вибуху міни до 7 кг у тротиловому еквіваленті. Загальна маса машини в залежності від модифікації 12,7–13,4 тонн.

Для більшої вантажопідйомності MaxxPro Plus виготовляється з подвійними задніми колесами. У башні машини встановлений кулемет калібру 7,62 або 12,7 мм.

M1224_MaxxPro

MaxxPro. Фото: “Markus Foundation”.

Переможемо!

Україна отримає близько 100 британських БТР FV430 Bulldog.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM