Пікап GMC Harley-Davidson

Пікап GMC Harley-Davidson

04.03.2020 Off By Garagepeppers

Колаборація Harley-Davidson Motor Company та Tuscany Motor Co породила пікап GMC Harle-Davidson.

“Фанати давно очікували на вантажівку GMC обмеженого випуску, щоб підкреслити свою пристрасть до мотоциклів Harley-Davidson.”

Jeff Burttschell. Віце-президент компанії “Tuscany Motor Co”.

Легендарна Harley-Davidson Motor Company та не менш відома в своєму сегменті Tuscany Motor Co. об’єдналися для створення першого в історії GMC Sierra Harley-Davidson edition. Серія лімітована. Буде доступно лише 250 екземплярів. Трак було вперше представлено на аукціоні “Barrett-Jackson” в Скоттсдейлі, штат Арізона, 11 січня 2020 року.

“Harley-Davidson та GMC – це два найбільш впізнавані та легендпрні американські бренди у світі. І ми пишаємось випуском Harley-Davidson edition GMC Sierra. Це справді відображає пристрасть Harley-Davidson давати відданим фанатам нові способи поділитися своєю прихильністю до бренду та драйву.”

Jon Bekefy. Генеральний менеджер з маркетингу Harley-Davidson, Inc.

GMC V8 Harley-Davidson створювалась спеціалістами “Tuscany Motor Co”в тісній співпраці з Бредом Річардсом, віце-президентом з дизайну та дизайну Harley-Davidson.

Ось, що про випуск лімітованого пікапа сказав Джефф Барттшелл, віце-президент компанії “Tuscany Motor Co”: “Фанати давно очікували на вантажівку GMC обмеженого випуску, щоб підкреслити свою пристрасть до мотоциклів Harley-Davidson”. І вони отримали те, що хотіли. Адже вперше за всю історію фанати марки зможуть кататись по дорогам Америки й не тільки на пікапі GMC Harley-Davidson.

Tuscany GMC Sierra постачає від GMC шасі та виготовляє внутрішні та зовнішні компоненти під керівництвом Harley-Davidson.

GMC Harley-Davidson
GMC Harley-Devidson. Photo: Tuscany Motor Co.

Новий пікап включає понад 65 специфічних компонентів, не властивих серійній GMC Sierra, завдяки чому модель отримала яскравий стиль Harley-Davidson. Натхненням до розробки загального дизайну стала знаменита модель байка Harley-Davidson® Fat Boy®.

Harley-Davidson® Fat Boy®.
Harley-Davidson® Fat Boy® 114. Softail.

Ці компоненти включають в себе:

  • кастомну підвіску BDS з амортизаторами Fox,
  • 35-дюймові позашляхові шини,
  • нову потужну оптику,
  • переосмислений дизайну переднього бампера із вбудованою світлодіодною панеллю,
  • спеціально розроблену решітка Harley-Davidson із вставкою Bar & Shield,
  • високоякісну шкіру в оздобленні салону,
  • логитипи Harley-Davidson, де тільки можна.

GMC Harley-Davidson 2020 буде доступний для роздрібної торгівлі у відібраних авторизованих дилерів GMC з початку лютого 2020 року. Дилери GMC та представники роздрібної торгівлі також можуть забронювати собі автомобіль.

GMC Harley-Davidson буде доступний тільки на ринку США. Ціна становить близько 95 тис. доларів (звичайна GMC Sierra коштує на Північно- американському ринку близько 70 тис. доларів)

Tuscany Motor Co

Компанія Tuscany Motor Co. з 1988 року є провідним постачальником спеціалізованих пікапів, перш за все створених на базі Ford F 150 та 250 й GMC. Компанія користується особливим статусом в General Motors, що дозволяє їй замовляти шасі автомобіля безпосередньо від виробника. До того ж Tuscany Motor Co- один з найбільших виробників автомобілів General Motor в сегменті розкішних вантажних автомобілів для особистого користування. Компанія – дизайнер та виробник брендів Black Ops, Badlander, ZRX Off Road, Shelby та FTX.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM