Електричний гіперкар Pininfarina Battista

Електричний гіперкар Pininfarina Battista

05.08.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Нарешті гіперкар Battista від Pininfarina завершив свій довгий шлях розробки та виробництва, і перший екземпляр для клієнтів нещодавно виїхав з дверей ательє в штаб-квартирі Pininfarina в Камбіано, Італія. Pininfarina підтвердила, що поставки по всьому світу відбудуться вже з кінця цього літа.

Електричний гіперкар від Pininfarina вперше був показаний як прототип на Женевському міжнародному автосалоні 2019 року, і з тих пір він пройшов інтенсивну програму розробки, яка включала тестування на трасі колишнім пілотом Формули-1 і Формули E Ніком Гайдфельдом (@NickHeidfeld). Pininfarina випустить 150 екземплярів Battista, п’ять з яких будуть спеціальними моделями Battista Anniversario з унікальними специфікаціями, представленими у 2020 році на честь 90-річчя заснування Pininfarina іконою автодизайну Баттістою «Пініном» Фаріною.

pininfarina battista

Кожен Battista оснащений трансмісією, яка використовується спільно з Rimac Nevera, виробництво якого розпочато цього тижня. Силовий агрегат складається з чотирьох електродвигунів і Т-подібної батареї на 120 кіловат/годин. Стверджується, що максимальна потужність становить понад 1874 к.с. і 1726 фунт/фут крутного моменту, що достатньо для прискорення 0-100 км/год менш ніж за 2,0 секунди та проходження чверті милі менше ніж за 9 секунд.

Завдяки двигуну для кожного колеса досягається точне розподілення крутного моменту. Підвіска складається з подвійних поперечних важелів спереду та ззаду, зі звичайними амортизаторами, пружинами та стабілізаторами поперечної стійкості, а також є п’ять режимів приводу для налаштування таких аспектів, як комфорт, спортивність та запас ходу.

Підвіска кріпиться до “ванни” з вуглецевого волокна, призначеної для двох осіб. Battista також має унікальний звук, який можна почути зсередини та ззовні автомобіля. Він має частоту ядра 54 Гц, яка, згідно з заявою Pininfarina, є органічною частотою, кратною 432 Гц, відома як «А Верді», задумана відомим італійським композитором Джузеппе Верді.

Завдяки величезному списку параметрів персоналізації не буде двох однакових Battista. Для створення кожного автомобіля задіяно 10 людей, які працюють приблизно 10 тижнів над кожним екземпляром. Протягом кожного етапу зборки проводиться багаторазова перевірка якості, включаючи заключне випробування на трасі.

pininfarina battista

Початкова ціна на Battista була встановлена в 2,2 мільйона доларів. Pininfarina має 25 дилерських центрів по всьому світу, які займаються продажем. Покупці можуть вибирати між п’ятирічним або 10-річними програмами технічного обслуговування, а також можуть вибрати пакет замінних панелей кузова, які виготовлені та підібрані до оригінальної конфігурації та пофарбовані під час виробництва.

pininfarina battista

Стандартна гарантія на батарею становить лише три роки, але покупці можуть продовжити її до 10 років. Pininfarina також надає послугу «літаючого лікаря», це означає, що технік може вилетіти до власника для вирішення певних проблем, а також пропозицію п’яти років безкоштовного заряджання через мережу ChargePoint.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM