Варіативні лінзи для балістичних окулярів Step-In-Visor від Ops- Core

Варіативні лінзи для балістичних окулярів Step-In-Visor від Ops- Core

15.06.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Step-In-Visor від Ops-Core- це новий фотохромерний захист очей розроблений для швидкої адаптації в різних умовах освітлення.

Система лінз Ops-Core Universal Step-in Visor дозволяють користувачеві діяти в умовах освітлення, що швидко змінюються – наприклад, у локальних боях. А також у поєднанні з окулярами нічного бачення без необхідності змінювати захисні окуляри.

Перехід від світлого до темного оперативного середовища характеризує численні тактичні ситуації – наприклад, у міській місцевості. Щоб мати можливість захистити очі в умовах освітлення, що швидко змінюються, Ops-Core розробила універсальні лінзи STEP-IN. 

Окуляри Ops-Core Universal Step-in-Visor — це рішення для користувачів, яким на додаток до захисту очей потрібна сумісність із окулярами нічного бачення. Наразі компанія Ops-Core пропонує прозорі, тоновані, нейтральні, висококонтрастні лінзи та лінзи Laser Dazzle. Нові фотохромні лінзи дозволяють користувачеві діяти в мінливих умовах освітлення без необхідності змінювати лінзи. 

Step-In-Visor_Foto_Ops-Core

Під прямими сонячними променями лінзи відразу почінають темніти. При потемнінні лінзи зберігають нейтральний сірий колір. Вони також легко адаптуються до денного та нічного використання.

У прозорому стані захисна структура пропускає 85 % денного світла, у темному стані фотопічне світлопропускання становить близько 20 %. Система також пропонує варіанти поєднання з деякими лазерними фільтрами для захисту очей.

Ops-Core Step-In-Visor відповідає всім вимогам ANSI Z87.1 для окулярних лінз для балістичних і оптичних цілей і забезпечує балістичний захист відповідно до MIL-PRF-32432.

Зовнішня поверхня лінз захищена твердим покриттям Gentex проти подряпин, а внутрішня частина лінзи має покриття MGAF проти запотівання.

Cтрілецька зброя

Моделі компанії Česká Zbrojovka- CZ P-07 і CZ P-09 відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю.

Пістолет CZ P09
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM