Ferrari в судовій тяганині за Purosangue

Ferrari в судовій тяганині за Purosangue

03.02.2020 Off By Garagepeppers

Компанія Ferrari судиться з благодійною організацією Purosangue Foundation за торгову марку Purosangue (в перекладі “Чистокровний”), під якою мав вийти на ринок перший кроссовер з Маранелло.

За словами Алессандро Масетті, адвоката благодійного фонду, всі спроби залагодити конфлікт мирним шляхом виявилися безуспішними.

В зв’язку з чим фонд заблокував реєстраційну заявку Ferrari на використання торгової марки Purosangue в Європі. Тепер правовласника встановить суд італійського міста Болоньї. Перше засідання відбудеться вже 5 лютого.

Фонд Purosangue Foundation, фінансує медичні огляди літніх людей і організовує навчальні збори для бігунів у Кенії, зареєстрований у 2013 році. А це за п’ять років до того, як Ferrari подала заявку на реєстрацію назви Purosangue.

Упродовж усіх цих років організація використовувала цю марку для фірмового одягу і кросівок, випущених у партнерстві з Adidas. І юристи фонду використають цей факт, як аргумент.

Що до юристів “Скудерії” то вони власне стверджують, що впродовж останніх 5 років фонд не використовував назву і тому не має на неї ексклюзивних прав.

Додамо, що прем’єра кроссовера від Ferrari запланована на 2021 рік.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM