Ultium Cells- спільне підприємство General Motors і LG Energy Solution

Ultium Cells- спільне підприємство General Motors і LG Energy Solution

27.07.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Ultium Cells, спільне підприємство General Motors і LG Energy Solution, у понеділок отримало умовне схвалення кредиту в розмірі 2,5 мільярда доларів США від Міністерства енергетики для фінансування будівництва трьох заводів з виробництва акумуляторів у США.

Заводи компанії будуть розташовані у Воррені, штат Огайо, Спрінг-Хілл, штат Теннессі, і Лансінг, штат Мічиган, із створенням робочих місць, як очікується, загалом 6000 робочих місць на етапі будівництва та 5100 робочих місць, коли заводи будуть виведені на повну потужність. Планується, що завод у Уоррені буде готовий пізніше 2022 року, а заводи в Спрінг-Хіллі та Лансінгу – у 2023 та 2025 роках відповідно. Три заводи матимуть потужність постачати батареї для виробництва мільйона електромобілів щорічно.

Позика буде повернена компанією Ultium Cells за рахунок прибутку, отриманого від продажу акумуляторів GM та іншим компаніям, які використовують платформу GM Ultium EV, таким як Honda і Cruise. Honda використовуватиме цю платформу для свого майбутнього позашляховика Prologue, а також SUV від Acura. Cruise використовуватиме платформу для свого безпілотного шатла Origin.

Акумулятори Ultium Cells мають великоформатні елементи у формі мішечка, які складаються з хімії нікель-кобальт-марганець-алюміній. Елементи є унікальними в галузі тим, що їх можна складати вертикально або горизонтально всередині акумуляторної батареї. Конструкція надає інженерам більше гнучкості, коли справа доходить до встановлення акумуляторів у різні типи автомобілів. Новина про позику збігається з оголошенням GM про те, що вона за контрактом забезпечила сировину для акумуляторів для виробництва мільйона електромобілів щорічно до 2025 року.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM