BLACKENED®- віскі від Metallica

BLACKENED®- віскі від Metallica

04.07.2022 Off By Yurii Vyhranenko

BLACKENED® American Whiskey- це відзначена численими нагородами спільна робота від майстра дистиляції Дейва Пікерелла та групи Metallica.

Співпраця BLACKENED® American Whisky та Metallica

Серія «Masters of Whiskey» виникла на основі співпраці BLACKENED® American Whisky та Metallica. Ця серія поєднує в собі сильні сторони майстра дистиляції Роба Дітріха та відомого виробників віскі, з ціллю переосмислити крафтовий віскі та створити більш складні поєднання смаків.

Віскі, що слухає композиції від Metallica

Кожна діжка з цим унікальним віскі визріває по своєму. Адже для кожної з них програється власний плейлист, складений гуртом Metallica. BLACKENED® використовує для цього процесу власну, запатентовану технологію BLACK NOISE™. Під час цього процесу музика програється в бочку де проходить процес визрівання, змушуючи віскі всередині рухатися і взаємодіяти з деревиною. Рух віскі та ступінь взаємодії залежать від пісні, яка відтворюється, тому варіація музики створює невеликий н’юанс від однієї партії до наступної. Протягом цього процесу Дейв тестує віскі, щоб визначити оптимальний колір і смаковий профіль для кожної партії.

bottle_studio-blackened

Палітра смаків віскі BLACKENED® American Whiskey

Отже замовляєш пляшку у виробника BLACKENED® American Whiskey, чекаєш на доставку зі Штатів, завантажуєш відповідний до своєї партії віскі плейлист зі Spotify i….насолоджуєшся! 

Що відчуєш? Кожен відчуває, щось своє….хтось відчує “There’s whiskey in the jar”, хтось “And nothing else matters” ну а дехто “Blackened is the end”!

Виробник стверджує наступне- в основі: палена карамель, дуб, смак меду, кориці, запашного перцю, темних фруктів, гвоздики та м’яти. Післясмак довгий і гладкий, злегка кремовий з нотками іриски та клену.

Ну і вишенька на тортику….акустична вірсія “Blackened”.

Фото: ©2021 Sweet Amber Ventures, Inc.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM