Morgan- класика зі 100- річною історією

Morgan- класика зі 100- річною історією

06.10.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Класичні автомобілі Morgan постійно оповиті павутиною стереотипів. Тому цього разу ми спробуємо коротко ознайомити вас з тим, чому класичні автомобілі Morgan особливі.

Спадщина

Перш ніж говорити про самі автомобілі Morgan, слід зазначити, що їхня історія успіху та популярності налічує більше століття. Виробник Morgan Motor Company будує автомобілі в Малверні, Вустершир, Великобританія з 1909 року.

Це бізнес, який подорожує з покоління в покоління, адже виробництвом і продажем автомобілів зараз займається четверте покоління Morgans, і бізнес все ще розвивається в тому самому місті, де все й починалося. Такі традиції та знання, що передаються з покоління в покоління, є своєрідною гарантією якості, яка лише збільшує симпатію до цієї марки автомобіля. Приклад сімейного бізнесу, яким він має бути!

Дизайн

Ці автомобілі є поєднанням спадщини та інновацій, що чудово відображає як довоєнний період, так і сучасність. Нові автомобілі з ретро- футуристичним дизайном Morgan випускаються у трьох різних моделях: 3 -х колісний, Plus Four і Plus Six, кожен з яких пропонує щось по своєму унікальне.

Дивлячись на автомобільну історію компанії Morgan, легко побачити, що виробник залишився вірним своєму оригінальному дизайну автомобіля, який змінився дуже мало за десятиліття. Це добре чи погано? Постійний попит на автомобілі показує, що рішучість зберегти дизайн максимально автентичним не була помилковою.

Ручна робота у виробництві

Це автомобілі ручної роботи. Це означає, що кожній моделі потрібно приділити велику увагу та точність, щоб досягти якості, якою так пишається виробник. В даний час виробник Morgan випускає щонайменше 800 автомобілів щорічно.

До речі, ті, хто хоче придбати автомобіль у Morgan Motor Company, повинні заздалегідь забронювати автомобіль з потрібними характеристиками. Від бронювання до моменту, коли ви можете сісти за кермо автомобіля самостійно, це може зайняти від шести місяців до року, залежно від того, скільки людей чекають у черзі, щоб купити цей ексклюзивний автомобіль. Звичайно, це не єдине місце, де можна знайти автомобілі Morgan на продаж. Вживані Morgan часті гості на різноманітних аукціонах, з розкладом яких ви можете ознайомитись в нашому календарі автомобільних подій світу.

Morgan_crafted
Крафтове виробництво Morgan Motor Company. Photo: Morgan Motor Company.

Ексклюзивність та технічні характеристики

Ці автомобілі виняткові, адже вони поєдніють ясень, алюміній та шкіру.  На сьогоднішній день деревину у виробництві автомобілів використовує не так багато виробників. У Morgan використовують цей природний матеріал. Але не думайте, що це старомодна машина. Автомобілі Morgan оснащені двигунами виробництва BMW, Ford та S&S.

Morgan Motor Company

Тому, безумовно, нестачі потужності не буде. Цікавий факт: хоча всі моделі автомобілів Morgan перевірені, а їх рейтинг безпеки відповідає європейським стандартам, ці автомобілі не мають подушок безпеки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM