Автовиробники зможуть отримувати прибутки тільки завдяки новим технологіям

Автовиробники зможуть отримувати прибутки тільки завдяки новим технологіям

21.02.2023 Off By Garagepeppers

Електромобільність, автономне водіння, повсюдне застосування різноманітного програмного забезпечення та послуг становитимуть майбутнє автомобільної промисловості. Але коли провайдери всього цього заробляють на цьому? Спробуємо дати нашу оцінку. Спойлер: справи з двигуном внутрішнього згоряння виглядають похмуро.

На думку оглядачів галузі, автомобільній промисловості та постачальникам знадобиться ще кілька років, щоб інвестувати в нові технології та бізнес-моделі, перш ніж вони зможуть отримувати стабільні прибутки зі своїх інвестицій. Boston Consulting Group (BCG) вважає, що моделям з двигунами внутрішнього згоряння, ймовірно, буде все важче й важче.

У недавньому аналізі анатлітики BCG припускають, що майже все зростання галузі в 2035 році відбуватиметься в сферах електронної мобільності, автономного водіння, програмного забезпечення та транспортних послуг. Хоча в короткостроковій перспективі норма прибутку все одно зменшуватиметься, у довгостроковій перспективі експерти BCG оцінюють її в середньому на рівні понад шість відсотків.

Перехід основної галузі на менш шкідливі для клімату приводи, виробництво батарей та розширення мереж зарядок вимагає величезних витрат. Багато гравців у галузі переконані, що врешті-решт це також вигідно з економічної точки зору. Таким чином, це може створити нову суперіндустрію. І до середини наступного десятиліття її загальний оборот складе до 8,3 трильйонів доларів США та загальний прибуток складе 524 мільярди доларів США (490 мільярдів євро).

При цьому традиційні дизельні та бензинові двигуни більше не мають майбутнього. Адже у багатьох випадках екологи закликають до набагато швидших і рішучіших змін, в плані переходу на альтернатівні джерела енергії. Згідно з очікуваннями BCG, звичайні дизельні та бензинові двигуни, на компонентах і технології виробництва яких часто спеціалізуються субпідрядники та виробники запасних частин, для подальшого їх обслуговування, де-факто більше не мають майбутнього. Експерти вважають, що до 2035 року прибутки в традиційній сфері можуть впасти на 60%.

Компанії європейського автомобілебудування також повинні поквапитися, щоб не відстати в перспективних сферах від автовиробників Китаю та США, які все більше набирають обертів.

Зважаючи на нещодавнє різке скорочення продажів, також через проблеми з доставкою мікрочіпів, аналітики підкреслили, що зниження класичних прибутків буде особливо помітним на розвинених автомобільних ринках, де ми не бачимо подальшого зростання загальних продажів. 

Загалом, у найближчі кілька років на нас чекають сміливі, проактивні кроки, щодо перегляду того, як транспортні засоби проектуються, виготовляються, продаються, обслуговуються та експлуатуються.

цитата

“Візьми найкраще, що існує і зроби його ще кращим.”

Frederick Henry Royce

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM