Для чого це все?

Я cтворив і підтримую цей проєкт, заради того, щоб українці отримували спеціалізовану інформацію та новини автомобільного світу українською мовою, як і будь-яка європейська нація, яка читає про що завгодно своєю рідною мовою! 

У вас може виникнути запитання, навіщо нам наразі вся ця інформація про ексклюзивні автівки та дорогі байки, під час війни?

Наше життя триває, і ми неодмінно переможемо в цій війні й знову пересядемо з-за керма військового пікапа, вантажівки, БТРа чи танка за кермо автомобіля, про який так давно мріяли чи нарешті осідлаємо свій улюблений чи давно омріяний байк, щоб мчати назустріч вітру дорогами рідної України, чи всього світу!

Garagepeppers наразі не комерційний проєкт. Це моя пристрасть та захоплення і я маю надію, що він приносить вам задоволення, а мені особисто він допомагає триматись та займатись улюбленою справою.

Ви можете підтримати цей ресурс,   просто читаючи його і продовжуючи донатити на ЗСУ через будь- який благодійний фонд, якому ви довіряєте чи напряму нашим військовим!

Юрій Виграненко