Epitome- перша Pagani, оснащена традиційною механічною коробкою передач

Epitome- перша Pagani, оснащена традиційною механічною коробкою передач

07.07.2024 Off By Garagepeppers

Виробництво суперкара Huayra від Pagani може бути офіційно завершено, але італійська компанія все ще випускає нові екземпляри.

Крайньою моделлю від Huayra стала- Epitome. І це перша модель Pagani, оснащена традиційною механічною коробкою передач.

Автомобіль був створений підрозділом спеціальних проектів Pagani Grandi Complicazioni і також виділяється унікальними деталями дизайну в передній і задній частині автомобіля.

Стандартною коробкою передач Huayra є 7-ступінчаста автоматизована механічна коробка передач, створена компанією Xtrac (тільки для треків Huayra R і Huayra R Evo використовують 6-ступінчасту послідовну коробку передач), і цей самий агрегат було перетворено на звичайну механічну коробку передач із додаванням педалі зчеплення. Трансмісію також дооснастили новим потрійним дисковим зчепленням.

Pagani Huayra Epitome

Двигун у всіх дорожніх Huayra— це 6,0-літровий V-12 з подвійним турбонаддувом від Mercedes-Benz AMG. Для Epitome двигун налаштований на 851 к.с. Його титанова вихлопна система оснащена двома новими випускними отворами, встановленими в задньому дифузорі,, діють як дифузор, що надувається, допомагаючи збільшити притискну силу.

Підвіска також була оновлена для Epitome новими активними амортизаторами. Кнопка на центральній консолі дозволяє водієві налаштувати підвіску на «надм’яке» налаштування. Підвіска автоматично повернеться до жорсткішого налаштування на швидкості вище 180 км/год.

Інші унікальні деталі автомобіля включають переосмислену передню та задню панелі. Блоки фар також мають новий дизайн і поєднані парою елементів денних ходових вогнів, розташованих біля бічних впускних отворів передньої панелі. Інша ключова деталь, унікальна для цього автомобіля, — це заднє антикрило, дизайн якого вимагає клієнт.

Pagani Huayra Epitome

Цінник на Epitome не згадується, хоча, ймовірно, він складає кілька мільйонів доларів.

Незважаючи на те, що Pagani готова створювати нові версії своїх знятих з виробництва автомобілів для своїх заможних клієнтів, вони зазвичай базуються на існуючому шасі, таким чином допомагаючи зберегти ексклюзивність бренду.

Epitome буде вперше представлений публіці під час Гудвудського фестивалю швидкості 2024 року, який пройде у Великобританії з 11 по 14 липня.

Pagani також використає подію, щоб представити свій родстер Huayra Imola та Utopia зі спеціальною лівреєю.

Pagani Huayra Epitome
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM