Williams Racing F1 випускає обмежену серію віскі Coachbuilt

Williams Racing F1 випускає обмежену серію віскі Coachbuilt

06.07.2024 Off By Garagepeppers

Coachbuilt Whiskey і Williams Racing оголосили про перший випуск своєї спільної, обмеженої серії віскі, яка віддає належне Williams Racing і його багатій спадщині.

Дебютом став 18-річний змішаний шотландський віскі з 48% міцністю, витриманий у бочках з під хересу та бурбону.

Ця співпраця об’єднує двох інноваторів у відповідних галузях – об’єднання досвіду Williams Racing у розробці автоспорту з пристрастю до точності та майстерності, втіленої в Coachbuilt.

Презентація пройшла 5 липня в Сільверстоуні.

Coachbuilt Williams Whiskey

“Випуск нашого першого випуску є кульмінацією моєї мрії поєднати дві мої великі пристрасті: перегони та шотландський віскі.

З огляду на це, шанувальникам гонок і колекціонерам шотландського напою є від чого бути в захваті, оскільки ми пропонуємо справді унікальний сорт віскі, який чудово змішаний для створення м’якого та добре збалансованого смаку.”- зазначив чемпіон F1 Джейсон Баттон.

Jason Button and Coachbuilt

Компанія Coachbuilt відома в світі шотландського віскі завдяки своєму унікальному підходу до змішування– отримання напою з усіх п’яти регіонів Шотландії, де виробляють віскі, включаючи Спейсайд, Хайленд, Айлей, Кемпбелтаун і Лоулендс.

Змішане в Claxton’s співзасновником Coachbuilt Джорджем Куцакісом, сусло на 100% складається з ячмінного солоду.

Ніс 18-річного аромату представляє фрукти з фруктового саду та зимові прянощі, перш ніж тонкі відтінки ванілі, темного шоколаду та кориці вразять ваш смак– а післясмак довгий, м’який та насичений. Віскі найкраще подавати чистим.

Дизайн упаковки обов’язково приверне увагу шанувальників гонок, адже він заснований на FW18, одному з найуспішніших і культових болідів Williams Racing.

Віробник Coachbuilt віддає данину поваги боліду Williams FW18 тож віскі також має витримку понад 18 років.

Окрім випуску віскі 18-річної витримки альянс рейсінгової команди та виробника шотландського віскі випускатиме ще й кілька обмежених серій, які вшановуватимуть деякі з найвидатніших моментів в історії Williams Racing.

Цей випуск також підкреслює довгі та плідні відносини між Williams Racing та чемпіоном F1 2009 року- Дженсоном Баттоном, які почалися в 2000 році. 

Окрім спеціальних версій, у рамках ліцензійного партнерства для гостей Williams у паддоку завжди буде доступна основна версія Coachbuilt.

Починаючи з дня презентації, віскі вже доступне для попередніх замовлень на сайті www.masterofmalt.com, за ціною 226 євро та в деяких роздрібних алкогольних бутиках по всій Великобританії, починаючи з серпня місяця.

18-річний змішаний шотландський віскі Coachbuilt Williams продається за ціною 230 фунтів стерлінгів за пляшку в 700 мл. Серія лімітована і буде випущено лише 3000 пляшок.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM