Заборона на продаж нових авто, що викидають вуглекислий газ з 2035 року

Заборона на продаж нових авто, що викидають вуглекислий газ з 2035 року

28.03.2023 Off By Garagepeppers

Європейські чиновники у вівторок схвалили заборону на продаж нових автомобілів, які викидають вуглекислий газ, з 2035 року. Після напружених переговорів з угоді про заборону в останню хвилину було виключено “електронного паливо”. Обмеження також передбачає значне скорочення викидів до 2030 року до остаточного припинення продажу, що сприятиме декарбонізації європейського парку мільйонів автомобілів на дорогах.

Такі виробники автомобілів, як Porsche, Ferrari та Lamborghini, широко лобіювали включення так званого “електронного палива” до остаточного законодавства як способу виробництва двигунів внутрішнього згоряння без додавання додаткової ваги акумуляторів.
«Хороша новина для нас як для компанії полягає в тому, що крім електромобілів ми також зможемо продовжити роботу з двигунами внутрішнього згоряння», — сказав Reuters генеральний директор Ferrari Бенедетто Вінья.

Ferrari заявила, що переважна більшість автомобілів, які вона буде продавати до 2035 року, будуть повністю електричними, хоча деякі з її автомобілів також залишаться з двигунами внутрішнього згоряння. Інші європейські автовиробники, такі як Volkswagen, Mercedes-Benz та інші, взяли на себе зобов’язання створити повністю електричну лінійку, відповідно до багатьох інших мандатів у всьому світі, включаючи США, які забороняють або обмежують продаж автомобілів, які викидають вуглекислий газ. 

При цьому, абсолютно незрозуміло, як “електричне паливо” можна виробляти в масштабах Європи та інших частин світу без додаткового викиду вуглекислого газу. Синтетичне паливо, або електричне паливо, створюється шляхом уловлювання вуглекислого газу, який уже існує в повітрі, хоча для їх створення потрібна значна кількість електроенергії. Залежно від того, як виробляється ця електроенергія — і чи є ця електроенергія вуглецево-нейтральною— “електронне паливо”, створене в цьому процесі, може викидати більше вуглецю, ніж дозволяє заборона. Такі автовиробники, як Porsche, наразі продемонстрували можливості “електронного палива” в дуже невеликих масштабах і невідомо, чи матиме це потенціал в майбутньому.

ЦИТАТА

Walter Chrysler

“Реальний ключ до успіху криється в правильному застосуванні ентузіазму”.

Walter Chrysler

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM