Бенчмаркінг Tesla Model S

Бенчмаркінг Tesla Model S

20.09.2018 Off By Garagepeppers

Компанії, що спеціалізуються на бенчмаркінгу, роблять це як правило на замовлення і рідко оголошують результати стороннім. Адже на отримання такого роду інформації витрачаються значні кошти та велика кількість людино-годин.

Та голова компанії Munro & Associates, що спеціалізується на аналізі конструкції транспортних засобів, Сенді Мунро оприлюднив свою думку про електромобіль Tesla. За його словами, Tesla Model 3 має купу непотрібних і дивних деталей, а вся електроніка з майбутнього.

Конструкція електромобілів Ілона Маска (на думку Сенді Мунро) настільки жахлива за якістю і по інженерним рішенням, що запускати виробництво і виводити на ринок такі автомобілі в 2010-і роки виглядає щонайменше дивним. Якість збірки відповідає корейським виробникам зразка 1990-х років, в машині за кілька десятків тисяч доларів можна знайти, наприклад, шматок ущільнювача, приклеєний поверх іншого шматка ущільнювача.

Чи не менше працівників фірми Munro спантеличили і деякі рішення в самій конструкції автомобіля. Наприклад, щоб знеструмити високовольтну систему, треба відкрити капот – а щоб зробити це при вийшовшій з ладу 12 V батареї, потрібно подати напругу на контакти, приховані під круглої кришечкою в передньому бампері. Якщо ж доступу туди немає, то доведеться вирізати пилкою шматок крила під віконцем в задній правій стійці, щоб перекусити прихований там провід.

У разі аварійної ситуації, при якій відмовили сенсорні панелі відкриття дверей пасажири заднього ряду Tesla Model 3 можуть евакуюватися тільки або через передні двері, або через багажник.

Але найдивнішим виявився кузов автомобіля. Частина його панелей взагалі позбавлені практичного сенсу – вони тільки збільшують масу автомобіля не даючи ніякої користі для конструкції

У той же час, за словами Сенді Мунро, Tesla має і радикальні переваги, перед автомобілями класичних автовиробників. За його словами, велика трійка американських концернів ризикує відстати від Tesla назавжди. Електронні блоки електромобіля виконані на рівні персональних комп’ютерів вищого класу, чого в автопромі немає взагалі ні в кого. Якість виготовлення і щільність компонування на платах просто «фантастична»!


“Поки ще нікому не вдавалось упакувати батарею електромобіля настільки щільно.”

Сенді Мунро

Не менш фантастичною виглядає і основна батарея автомобіля. За параметрами енергетичної щільності та якості збірки, вона також залишає позаду конкурентів від фірм, які витратили не один десяток років на виробництво автомобілів. Все це робить автомобілі Ілона Маска дуже небезпечним конкурентом автомобілям з Детройта.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM