Франкфуртського автосалону більше не буде, але "Show must go on!"

Франкфуртського автосалону більше не буде, але "Show must go on!"

31.01.2020 Off By Garagepeppers

Німецьке об’єднання автопромисловців (VDA) не стала продовжувати контракт з виставковим комплексом Messe Frankfurt на проведення Міжнародної автомобільної виставки (IAA). Автосалон 2021 року відбудеться в одному і трьох міст-кандидатів: Берлін, Гамбург, Мюнхен.

У автомобільно-виставковому світі в останні роки спостерігається криза. До прикладу, Volvo вирішили взагалі більше не брати участь в виставках і зосередитись на своїх власних презентаціях. А інші пропускають більше половини автосалонів першого ешелону, до яких власне Internationale Automobil-Ausstellung завжди відносився.

VDA, що відповідає за організацію IAA, вирішило спробувати щастя на ниві переформатування, як це вже зробили організатори Детройтського автосалону. В цьому і наступних роках він буде проходити влітку, а не взимку, та більше в форматі фестивалю, а не виставки. Це означає, що традиційні стенди поступляться місцем інтерактивним майданчикам, фуд-кортам, концертним майданчикам, які влітку проводити зручніше, ніж взимку. При такому підході навіть з малим числом компаній-учасників можна заповнити наявні площі, створити ефект масштабної події і залучити ширшу аудиторію, а не тільки професіоналів та автолюбителів.

Приблизно в цьому ж напрямку буде розвиватися IAA. Ця виставка, нагадаємо, проходить по непарних роках (по парних головна автоподія року- Паризький автосалон).

VDA вже провела конкурс на проведення майбутніх IAA між потенційними містами-кандидатами: Берлін, Гамбург, Ганновер, Кельн, Мюнхен, Франкфурт і Штутгарт.

На жаль, франкфуртська концепція виставки була відкинута і до числа фіналістів не потрапила. Тепер VDA буде вибирати між Берліном, Гамбургом і Мюнхеном.

На фоні всіх цих подій дуже помітно, як змінюється і суспільна практика володіння автомобілем. Сучасній молоді «тачки» стають все менш цікаві, більшість нинішніх школярів ставляться до них як до пральних машинами чи кавоварок, тобто без трепету і придихання. Тому організатори і змушені йти на подібні кроки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM