Рестомод Kimera EVO37- королева повертається

Рестомод Kimera EVO37- королева повертається

24.05.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Багато років тому, коли безпека гоночних болідів мало кого турбувала, на ралійних трасах світу домінувала так звана Група B. Ми всі пам'ятаємо легендарні моделі Audi Quattro або Lancia Delta, але частина ентузіастів з придиханням згадують інший автомобіль- купе Lancia 037.

Одним із фанатів цього спорткара є колишній італійський гонщик Лука Бетті, який керує «стайнею» Kimera. Не дивно, що першою авто фірми Kimera Automobili, яка обслуговувує класичні Lancia, став рестомод Kimera EVO37. Візуально він майже повністю повторює оригінал, але, як водиться, обладнаний сучасними компонентами.

Для створення сучасної інтерпретації було запрошено інженерів, які брали участь у розробці колишньої машини. За проектування двигуна відповідає Клаудіо Ломбарді (Claudio Lombardi), робота над підвіскою віддана Серджіо Лімоне.

Kimera EVO37

«Authentic Evolution мене насправді збуджує, це чудові емоції. І використовувати це визначення цілком правильно. Воно зберігає душу автомобіля з того часу, збагачуючи при цьому референції та данину, стилістичні та технічні особливості, інших успішних автомобілі, які йшли за ним».

Claudio Lombardi

Діаметр вуглепластикових коліс на передній осі становить 18 дюймів, на задній – 19. Зупиняє новинку гальмівна система Brembo з моноблочними 4-поршневими супортами. За доплату машину оснастять вуглеродокерамічними дисками. Амортизатори надані компанією Öhlins.

 

В основі представленої моделі лежить сталева трубчаста рама. Цікаво, що схема підвіски не змінилася, хоча деякі елементи (наприклад алюмінієві важелі) змінили форму.

 

По суті за кріслами працює все та ж «четвірка» від фабрики Italtecnica. Об’єм збільшений з 2,1 до 2,2 л, а механічному нагнітач тепер допомагає турбокомпресор. Віддача складає понад 500 л. та 550 Н•м. Тяга на задню вісь надходить через шестиступінчасту “механіку” від спорткара Lamborghini Gallardo.

Усього ательє збудує 37 таких автомобілів за ціною від €480 000. Перші клієнти отримають свої машини у вересні 2021 року.

Images: Kimera Automobili

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM