Чи “вб’є” нова технологія LG звичні нам автомобільні дінаміки?

Чи “вб’є” нова технологія LG звичні нам автомобільні дінаміки?

17.12.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Громіздкі автомобільні динаміки та решітки динаміків можуть стати справою минулого, якщо нова технологія LG Thin Actuator Sound Solution запрацює.

Громіздкі автомобільні динаміки та решітки динаміків можуть стати справою минулого, якщо нова технологія LG Thin Actuator Sound Solution (TASS) запрацює. Thin Actuator Sound Solution— це динамік розміром приблизно з паспорт, товщиною всього 2,5 мм і вагою приблизно 40 грам. 

Замість вібрації конуса, як у звичайному динаміку, тонкий динамік може вібрувати матеріалами, що знаходяться всередині автомобіля. У LG заявили, що динамік можна встановити в різних елементах салону, таких як панель приладів, обшивка стелі, стійки даху, підголівники та навіть панелі дисплея. За словами компанії, можна встановити кілька пристроїв для створення захоплюючого 3D-звуку.

“Ми перетворили традиційно важкий і громіздкий динамік у високоякісне «невидиме» звукове рішення, використовуючи нашу передову технологію, щоб збільшити простір, дизайн і екологічність і забезпечити новий рівень звучання, як ніхто раніше”.

Ео Чун Хо. Віце-президент і керівник відділу розвитку бізнесу LG Display.

Легкий і компактний дизайн означає, що дизайнери автомобілів зможуть звільнити простір у салоні, а також зменшити споряджену вагу автомобілЄ ще одна перевага. LG стверджує, що використання Thin Actuator Sound Solution допомагає уникнуті використання рідкоземельних матеріалів, таких як неодим, який є поширеним матеріалом у звичайних динаміках.

LG планує продемонструвати Thin Actuator Sound Solution на виставці CES 2023 у січні та повідомила, що комерціалізація динаміка почнеться в першій половині 2023 року.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM