Вина від легендарного автогонщика Маріо Андретті

Вина від легендарного автогонщика Маріо Андретті

01.11.2021 Off By Garagepeppers

Чи знали ви, що легенда автоспорту Маріо Антдретті (Mario Andretti) має власний виноградник, виноробню і випускає чудові каліфорнійські вина під власною маркою Mario Andretti Wine?

Виноградник та завод Андретті знаходиться в районі Оук- Нолл в долині Напа. Завод знаходиться в маєтку, який в свою чергу розміщено на винограднику на площею 42 акри. Виноградник засаджений такими сортами, як Піно Гріджо, Шардоне, Совіньйон Блан і Мерло.

Andretti_Winery
Виноробня Andretti Winery.

Андретті заснував виноробню в 1996 році разом зі своїм другом, Джо Антоніоні, який був спонсором команди Андретті. Розташування Оук-Нолл – це благословення для винороба, оскільки клімат прохолодніший за верхів’я долини Напа, проте він тепліший від регіону Карнерос на півдні, що робить його особливо сприятливим для вирощування різноманітних сортів, таких як Піно Гриджо та Шардоне. Цей унікальний клімат у поєднанні з швидко дренуючими ґрунтами дає невеликий, але інтенсивно ароматизований урожай винограду,який дає найкращі вина.

Внутрішній дворик виноробні Andretti Winery
Andretti-Winery-Napa
Вид на виноградники з тераси Andretti Winery

При виноробні працює також готель, ресторан, дегустаційний зал і автобіографічний музей Маріо Андретті.

Щорічно випускається кілька десятків тисяч ящиків вина. Ціни на вино в діпазоні 30- 40 доларів за пляшку. Найдорожче Andretti Montona Reserve- 65 USD. Замовити можна безпосередньо на сайті виробника https://andrettiwinery.com/.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM