Британський Mastiff на службі ЗСУ

Британський Mastiff на службі ЗСУ

17.08.2022 Off By Garagepeppers

Бронеавтомобіль Mastiff PPV- британський варіант машини Cougar американської компанії Force Protection Industries. Належить до спеціальних машин із підвищеним протимінним захистом (MRAP).

Ці автомобілі є патрульними броньованими машинами підвищеної прохідності не тільки для міських умов, а й для пересування по перетнутій місцевості.

Їхньою головною особливістю є підвищена стійкість до вражальної дії саморобних вибухових пристроїв і мін, яка забезпечена посиленим бронюванням днища V-подібної форми.

Mastiff PPV оснащений посиленим бронюванням сидінь для захисту військових у разі зіткнення з перешкодами або підриву на мінах. Броня корпусу містить унікальний Dyneema Unidirectional (UD)- спеціальний матеріал, який використовується для покращення захисту та гнучкості. Він покращує захист транспортного засобу від мін, пожежі чи вибухів.

Броню з Dyneema UD виробляє компанія DSM Dyneema, яка спеціально розробила його для гарантування більшої безпеки армійських машин.

Стандартне бронювання бронеавтомобіля Mastiff PPV забезпечує захист екіпажу й десанту від стрілецької зброї калібром 7,62 мм, а з додатковим бронюванням забезпечується захист від куль калібром до 12,7 мм.

Також може бути встановлений невибуховий динамічний захист типу NERA, здатний, за заявою виробників, захистити машину від гранатомета РПГ-7.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM