Nettuno- абсолютно новий двигун V6 власної розробки Maserati

Nettuno- абсолютно новий двигун V6 власної розробки Maserati

10.01.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Після 18-річної перерви Maserati повернулась в стан моторобудівників з власною розробкою Nettuno!

Після 18-річної перерви Maserati повертається в стан моторобудівників. Останнім автомобілем компанії з оригінальним двигуном був купе Maserati 3200 GT, випуску з 1998 по 2002 рік. На цих машинах встановлювали бітурбомотори V8 3.2 власні розробки, але всі наступні моделі отримали бензинові двигуни V6 і V8 виробництва компанії Ferrari (хочь і створені вони були спеціально для Maserati), а також турбодизелі VM Motori. Ну і нарешті Maserati з гордістю представляє новий мотор під назвою Nettuno, створений силами власного технічного центру.

Nettuno означає Нептун. Фонтан зі статуєю, якого стоїть в 300 метрах від першого гаража Maserati в Болонії. Тризуб, до речі теж звідти.

Nettuno

Nettuno V6 має блок із 90-градусним розвалом, робочим об’ємом 3,0 л, комбінованим вприском палива та систему змащеня із сухим картером. Два турбокомпресори встановлені не в розробленому блоці, як це прийнято в німецьких мотороьудівників, а по бокам. Італійці, як завжди оригінальні. Двигун має короткохідну конфігурацію (діаметр циліндра – 88 мм, ход поршня – 82 мм).

Ще одна особливість- система запалення з двома свічкми на циліндр, електрод однєї з яких знаходиться не в основній камері сгорання, а в спеціальній передкамері. Така конструкція повинна покращувати запалювання та згорання робочої суміші. І як результат, віддача Nettunо вражає: 630 к.с. при 7500 об/ хв і 730 Нм в діапазоні 3000- 5500 об/ хв.

Nettuno

Випускати двигуни Nettuno будуть Maserati у Модені і в першу чергу встановлювати на новому суперкарі Maserati MC20.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM