Peugeot e-Legend Concept 2018

Peugeot e-Legend Concept 2018

21.09.2018 Off By Garagepeppers

Peugeot представляє новий, футуристичний і елегантний концепт-кар е-Legend, для створення якого використані кращі напрацювання бренду Peugeot. Концепт-кар Peugeot e-Legend втілює принципово новий погляд на майбутнє автомобіля та задоволення від водіння.

PSA, до якої, як відомо, також належать французькі бренди Citroen, DS Automobiles, взяла курс на стратегією електрифікації.

З 2019 року всі моделі концерну будуть мати повністю електричні або гібридні версії.

За допомогою акумуляторних батарей з віддачею 100 кВт / год електродвигун розвиває крутний момент, що дорівнює 800 Нм, а потужність становить 340 кВт. Всі чотири колеса- ведучі.

Такі характеристики силового агрегату дозволяють розганятися від 0 до 100 км/год менш ніж за 4 секунди і досягати максимальної швидкості в 220 км/год. На одній зарядці батарей електромобіль може проїхати 600 км (відповідно до протоколу WLTP), з яких 500 км доступні вже через 25 хвилин зарядки.

Peugeot e-Legend Concept культивує повна відсутність технологічних обмежень, пропонуючи індукційну (бездротову) зарядку. І вже зараз можна сказати, що це погляд французів на розвиток автомобілебудування майбутнього.

Peugeot e-Legend буде представлено на цьогорічному Паризькому автосалоні.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM