Rodin FZero вийде на трек в 2023 році

Rodin FZero вийде на трек в 2023 році

13.08.2022 Off By Garagepeppers

Компанія Rodin Cars у Новій Зеландії вперше презентувало Rodin FZ в 2019 році, але тепер заявила, що планує запустити виробництво в 2023 році. Згідно зі специфікаціями в останньому прес-релізі, FZero буде оснащений 4,0-літровим V-10 з подвійним турбонаддувом, який вперше згадувався в 2019 році.

Згідно з новою заявою Rodin Cars, гіперкар також отримає гібридну систему, що збільшить потужність до 1159 к.с. За твердженням компанії, це дозволить FZero перевершити час кола сучасних болідів Формули-1.

Вся ця потужність передається на задні колеса через 8-ступінчасту коробку передач Ricardo з титановим корпусом, надрукованим на 3D принтері. FZero також має шасі з вуглецевого волокна, що допомагає знизити споряджену вагу до заявлених 1538 фунтів. Як і будь-який трековий автомобіль, який поважає себе, FZero також робить акцент на аеродинаміці. Родін стверджує, що він може генерувати до 8818 фунтів притискної сили, хоча компанія не сказала, як швидко авто повинен рухатися, щоб досягти цього.

Гальмування здійснюється вуглецево-керамічними гальмами з титановими супортами (6-поршневі спереду, 4-поршневі ззаду) з ABS і рекуперативним гальмуванням для зарядки акумулятора гібридної системи.

FZero їздить на 18-дюймових кованих магнієвих колесах OZ із гоночними сліками Avon. Родін планує виготовити лише 27 автомобілів, перші з яких планується випустити влітку 2023 року. Ціни не розголошуються.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM