Tesla оголосила про будівніцтво 7500 зарядних станцій

Tesla оголосила про будівніцтво 7500 зарядних станцій

20.02.2023 Off By Garagepeppers

У середу уряд США оголосив правила, щодо масштабних програм для прискорення кількості зарядних станцій по всій Америці вартістю в кілька мільярдів доларів, включаючи вперше відкриття деяких із величезної мережі Supercharging Tesla вздовж міжштатних доріг і в містах.
В угоді Tesla каже, що до наступного року відкриє до 7500 Supercharger для використання іншими автомобілями. Принаймні 3500 будуть розташовані вздовж коридорів автомагістралей і будуть доступні для всіх користувачів через веб-сайт або додаток Tesla. Згідно з угодою, Tesla також подвоїть кількість своїх зарядних пристроїв Supercharger, хоча не вказано, скільки часу це займе.

electrify-america-charging-stations

Зарядна станція Electrify America.

Широкомасштабний план, оголошений адміністрацією Байдена, включає положення про понад 100 000 громадських зарядних пристроїв від Tesla, Hertz, BP, General Motors, Mercedes-Benz, EVGo, Electrify America та інших компаній. За даними Американського інституту нафти, це сприяло б побудові загальнонаціональнії мережі з 500 000 зарядних пристроїв— у порівнянні з приблизно 145 000 точками заправки викпним паливом у США.
Ці громадські зарядні пристрої повинні бути «здатними підтримувати потреби водіїв у швидкій зарядці», хоча не вказано, наскільки швидкими вони повинні бути. Вони також повинні працювати 97% часу, бути доступними на картах і включати витрати на зарядку, а також не вимагати власного додатка чи облікового запису для роботи. Зазначено також, що зарядні пристрої, які використовуються в розробці, повинні відповідати внутрішнім вимогам до комплектації, щоб мати право на фінансування.
Оголошені витрати в розмірі 7,5 мільярда доларів з’явилися після місяців дебатів щодо правил, які врешті-решт було озвучено.

 

mercedes-benz_ev_charging_network

Проєкт зарядної станції Mercedes Benz. Фото: Mercedes Benz.

Однією з найбільших проблем були внутрішні вимоги до компонентів, які вимагають, щоб 55% вихідних матеріалів для зарядних пристроїв для електромобілів були виготовлені зі США, включаючи залізо та сталь, і щоб зарядні пристрої повністю збиралися в США. 

ЦИТАТА

Anthony “Lee” Iacoсca

“Для рішення великих проблем, ви повинні приймати непопулярні рішення”. 

Antony Lee Iacocca

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM