Екстремально швидка зарядка електромобіля- від 5 до 85 відсотків за 90 секунд!

Екстремально швидка зарядка електромобіля- від 5 до 85 відсотків за 90 секунд!

04.02.2023 Off By Garagepeppers

Це звучить майже неймовірно: із зарядною потужністю 3750 кВт у електричному спортивному автомобілі ви можете зарядити майже розряджену батарею до 85 відсотків менш ніж за 90 секунд. Згідно з відповідним прес-релізом, інженери Hofer Powertrain хочуть досягти цього за допомогою «революційно нової розробки в мегаватному класі зі швидкістю заряджання FlashCharge для спринту та електромотоспорту на довгі дистанції».

Компанія розробила повнофункціональну високовольтну батарею, використовуючи провідну на той час ринкову систему BMS і швидку зарядку CCS wallbox постійним струмом (DC). У так званому першому дослідженні цієї концепції батарею було встановлено в гоночний картинг і піддано ряду складних випробувань під навантаженням. За даними Hofer Powertrain, батарея під назвою BlueFire показала надзвичайно високу циклічну стабільність, що безпосередньо призводить до довшого терміну служби батареї. Шляхом моделювання різних ситуацій водіння за допомогою високовольтної зарядної станції можна було визначити функціональні можливості акумулятора та системи, а також загальну продуктивність системи. Акумулятор можна зарядити від 5 до 85 відсотків S0C (стан заряду) менш ніж за 90 секунд. 

Ця розробка ідеальна для електронного автоспорту, особливо для 24-годинних перегонів, у яких підзарядка займає трохи більше часу, ніж зміна водія, яка в будь-якому випадку необхідна. Зараз тривають перші переговори із зацікавленими сторонами та інвесторами. Тим часом інженери компанії працюють над тим, щоб у багато разів збільшити і без того дуже високу щільність енергії в елементах батареї BlueFire і водночас зменшити вагу елементів. Це важліво, так як у гонках на довгі дистанції час завантаження під час піт-стопу має бути скорочений, щоб спортивні машини не залишалися в боксах довше, ніж автомобілі з сучасними двигунами внутрішнього згоряння.

 

“З відповідними короткими піт-стопами електрична серія перегонів на довгі дистанції також може запропонувати вболівальникам вражаючі та емоційні перегони, які можна порівняти з новою гоночною серією LMDh”

Герольд Слука, старший експерт з акумуляторів у Hofer Powertrain.

Необхідна зарядна енергія подається в батарею BlueFire через систему зарядки мегават і відповідні системи роз’ємів MCS. За допомогою цієї загальної системи можуть бути можливими чисто електричні гонки на витривалість, такі як гоночна серія LMDe.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM