Технології електромобілів Tesla на шість років випереджують електроніку гігантів автопрому

Технології електромобілів Tesla на шість років випереджують електроніку гігантів автопрому

19.02.2020 Off By Garagepeppers

Технології електромобілів Tesla на шість років випереджують електроніку таких гігантів автопрому як Toyota та Volkswagen.

До такого висновку прийшли інженери після того як на замовлення японської компанії Nikkei Business Publications розібрали Model 3 і з’ясували як же працює технологія Hardware 3.

Раніше в електроніці Tesla вже розбирались спеціалісти з німецької інженерної компанії і також визнали її електронну частину шедевром.

В Nikkei Business Publications завили, що найбільше привертає увагу вбудований центральний блок управління Tesla або автономний комп’ютер. Ця технологія, також відома як Hardware 3.

Hardware 3 випустили в квітні 2019 року. Запускаючи технологію, що відповідає за автопілот та інші передові функції автомобіля, в Tesla заявили, що це “об’єктивно найкращий чіп в світі”.

В компанії уточнили, що Hardware 3 спроможний виконувати 144 трильйона операцій в секунду, управляти 2 300 кадрами в секунду і робити все це, споживаючи менше енергії.

В Nikkei Business Publications уточнили, що така технологія буде недоступною іншим автовиробникам, як мінімум, до 2025 року.

Така електронна платформа, в основі якої лежить потужний комп’ютер, є ключем до обробки великих обсягів даних в більш інтелектуальних і автономних автомобілях завтрашнього дня.

В Nikkei вважають, що справжня причина криється в іншому. Причина, що стримує подібний розвиток інших компаній, полягає в побоюванні автовиробників розірвати вже існуючі ланцюжки поставок деталей, які вони культивували протягом десятиліть. Такі системи різко скоротять кількість електронних блоків управління в автомобілях. Для постачальників, які залежать від цих компонентів, і їх співробітників, це питання життя і смерті. Автовиробники відчувають себе зобов’язаними продовжувати використовувати складні мережі з десятків ECU, в той час як Tesla може піти сучаснішим шляхом і вибудувати вертикальний підхід до електроніки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM