Новий гендиректор Toyota заявив про радикальну зміну політики компанії, щодо електрокарів

Новий гендиректор Toyota заявив про радикальну зміну політики компанії, щодо електрокарів

14.02.2023 Off By Garagepeppers

Новий CEO Toyota Кодзі Сато вважає електрифікацію необхідним кроком для Toyota. Його попередник Акіо Тойода стверджував, що перехід на електрокари практично неможливий.

Кодзі Сато, дуже давно працює в компанії Toyota. Він прийшов до неї в 1992 році інженером, відразу після закінчення коледжу, і швидко просувався кар’єрними сходами. У понеділок Кодзі Сато представив нову команду менеджерів, яка працюватиме над створенням нових електрокарів для компанії. За словами Сато, перший із них побачить світ у 2026 році. Він вийде під маркою Lexus.

Сато та інші топ-менеджери заявили, що вся виробнича система компанії має бути модернізована, щоб виробляти саме якісні електромобілі. До того ж Toyota планує боротися із високою вартістю батарей.
Akio Toyota

Акіо Тойода. Фото: Toyota.

Акіо Тойода, який залишає посаду гендиректора компанії з 1 квітня. Акіо Тойода – онук Кіітіро Тойоди, який заснував компанію у 1937 році. Він обійняв цю посаду 2009-го, у надзвичайно неспокійний час, і обіймав її останні чотирнадцять років. Останніми роками його часто критикували за повільне використання електромобілів, але він відповідав, що хоче вивчити всі варіанти рішень щодо зниження викидів, у тому числі використання технології водневих паливних елементів. Раніше онук засновника компанії неодноразово висловлювався проти електрифікації автомобілів. За його словами, для масового виробництва електрокарів просто не вистачить сировини. 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM