Перший електричний Lamborghini буде випущено в 2028 році

Перший електричний Lamborghini буде випущено в 2028 році

01.02.2024 Off By Garagepeppers

Lamborghini підтвердила плани випустити свій перший електромобіль в 2028 році, а після нього і "електричний супер позашляховик" в 2029 році.

Lamborghini підтвердила плани випустити свій перший електромобіль в 2028 році, а після нього і “електричний супер позашляховик” в 2029 році.

Графік запуску першого повністю електричного Lamborghini збігається з попередніми заявами автовиробника, при представленні концепту  Lanzador, під час Monterey Car Week. 

Очікується, що серійний Lamborghini EV матиме ту саму форму, що й концепт, купе з високою посадкою та 2+2 сидіннями. Ця концепція схожа на модель Lamborghini Espada, яка святкуватиме своє 60-річчя, коли серійний електромобіль має вийти на ринок. Раніше автовиробник заявляв, що планує пробіг 300 миль і зручні задні сидіння.

Lamborghini не підтвердила, чи збереже ця серійна модель назву Lanzador, але електричний GT вважатиметься четвертою моделлю в лінійці бренду поряд із усталеними лініями суперкарів та позашляховиків.

lamborghini-lanzador concept

Lamborghini також планує представити гібридну версію Urus та гібридну заміну Huracán до кінця цього року. Вони приєднаються до гібрида Revuelto, представленого в 2023 році як заміна Aventador.

Lamborghini не озвучує плани, щодо електромобілів після запуску свого електричного позашляховика у 2029 році, але автовиробник зазначив, що його традиційні суперкари будуть останніми, які стануть повністю електричними. Автовиробник не встановив терміни для виключення двигунів внутрішнього згоряння зі своїх автомобілів, але планує скоротити загальні викиди на 40% на кожен випущений автомобіль до 2030 року завдяки поєднанню електрифікованих силових агрегатів і скороченні викидів у виробництві та ланцюжку постачання.

ЦИТАТА

Ferrucchio Lamborghini

“Коли припиняєш працювати- починаєш помирати.”

Ferruccio Lamborghini
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM