Нова колаба Bentley Motors та The Macallan задля створення лімітованої версії віскі

Нова колаба Bentley Motors та The Macallan задля створення лімітованої версії віскі

28.01.2024 Off By Garagepeppers

Всевсвітньо відомий віробик віскі Macallan та виробник преміальних автомобилів Bentley Motors об’єднали свої зусилля, щоб створити The Macallan Horizon– односолодовій віскі з обмеженим тиражем та інноваційною горизонтальною подачею.

Виробник популярних розкішних автомобілів- Bentley motors та  The Macallan- виробник одних із найкращих у світі віскі, об’єднали свою знамениту майстерність і досвід, щоб створити The Macallan Horizon – обмежену серію односолодового віскі з надзвичайно оригінальною презентацією. 

Жауме Феррас. Глобальний креативний директор The Macallan

“Обмінюючись знаннями обох наших ремесел, накопиченими поколіннями ми створили разом цей продукт. The Macallan Horizon — це продукт із чудовим дизайном, в основі якого лежить інновація».”

Ця співпраця поєднує матеріали та технології виробництва обох брендів. The Macallan Horizon є першим продуктом, який виник у результаті цієї творчої співпраці.

Менеджер Bentley з дизайну продукції та стилю життя Кріс Кук так прокоментував цю роботу: «Це була справжня співпраця між двома командами дизайнерів, які працюють у дуже різних галузях. В автомобільному бізнесі ми одержимі дизайном, мовою форм і відображеннями, тоді як промисловість віскі зосереджена на майстерності, увазі до деталей і смаку. Отже, для обох команд це було щось абсолютно нове, чого ми раніше не робили, і це було неймовірно захоплююче».

The Macallan Horizon сам по собі є прекрасним об’єктом. Освітлений зсередини та сяючий теплим бурштиновим кольором6 Світло використовується як ключовий елемент, який взаємодіє з матеріалами.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM