Ризикована стратегія Mercedes

Ризикована стратегія Mercedes

13.02.2023 Off By Garagepeppers

Eкономіст та автоексперт Віллі Дієс вважаєб що Mercedes-Benz занадто покладається на розробку авто з електропріводом та ринок Китаю.

Eкономіст та автоексперт Віллі Дієс вважає, що Mercedes-Benz занадто покладається на розробку авто з електроприводом та ринок Китаю, як основне місце збуту.

Це великий ризик для автовиробника. Він також розкритикував корпоративну стратегію Mercedes-Benz в інтерв’ю “Stuttgarter Zeitung”. На його думку компанія дуже орієнтована на електроприводи та зовсім невелику групу клієнтів і китайський ринок збуту. І це занадто ризикована корпоративна стратегія. 
Керівник Mercedes Ола Келленіус «явно дотримується стратегії високого ризику», сказав Дієс. Він «сильно орієнтований на фінансові ринки та прагне використовувати наявні кошти дуже концентровано. 
Для того, щоб відігравати провідну роль у розробці розкішних автомобілів, потрібно «інвестувати багато грошей у дослідження та розробки», сказав експерт. Якщо не вдасться принаймні компенсувати втрати продажів у нижньому сегменті за рахунок зростання продажів у вищих сегментах, це буде «надзвичайно критично для прибутковості та зайнятості».

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM