Mercedes розпочне створення власної мережі зарядних станцій

Mercedes розпочне створення власної мережі зарядних станцій

09.01.2023 Off By Garagepeppers

Mercedes-Benz прагне створити власну мережу швидкої зарядки електромобілів до кінця десятиліття, спочатку зосередившись на Північній Америці та розширившись на інші великі ринки, такі як Європа та Китай.

Минулого тижня на CES у Лас-Вегасі Mercedes оголосив, що будівництво власної мережі зарядних станцій розпочнеться цього року в США та Канаді. Автовиробник хоче мати понад 400 пунктів зарядки в Північній Америці із загалом 2500 роз’ємами для швидкої зарядки постійного струму потужністю 350 кВт до 2027 року. До кінця десятиліття він прагне розгорнути більше 10 000 окремих зарядних пристроїв у всьому світі.

Місця зарядки будуть розташовані з рівними інтервалами вздовж автомагістралей, поблизу основних перехресть і столичних районів, з акцентом на місцях поблизу магазинів або ресторанів, а також дилерських центрів Mercedes. Також будуть включені такі зручності, як туалети та певна форма укриття від негоди, а також відеоспостереження.

mercedes-benz_ev_network

Мережа буде відкрита для електромобілів усіх автовиробників, але клієнти Mercedes отримають такі переваги, як можливість резервувати зарядку заздалегідь.

У Північній Америці Mercedes співпрацює з фірмою зарядних технологій ChargePoint і компанією MN8 Energy, що займається накопиченням сонячної енергії. MN8 постачатиме сонячні батареї для освітлення на місці, що є частиною плану сталого розвитку, який також передбачає придбання енергії з відновлюваних джерел. MN8 і Mercedes також ділять інвестиції в мережу в розмірі 1,05 мільярда доларів протягом наступних шести або семи років, щоб покрити витрати на будівництво.

Якщо ці плани здійсняться, «Мерседес» стане одним із найбільших операторів зарядних мереж у США, але все одно відстає від більш відомих гравців.

Раніше Mercedes вже був залучений до мережі швидкої зарядки Ionity в Європі, але це перший великий сольний проект автовиробника. І цей процес йде паралельно з швидким розширенням модельного ряду електромобілів Mercedes.

Починаючи з хетчбека EQS, який поклав початок новому поколінню електромобілів Mercedes, бренд впевнено рухається в новому напрямку з електромобілями, наголошуючи на запасі ходу та ефективності своїх транспортних засобів. 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM