Роан Аткінсон продає свою Lancia Delta FH Integlale Evo

Роан Аткінсон продає свою Lancia Delta FH Integlale Evo

12.02.2023 Off By Garagepeppers

Британський комік і автомобільний ентузіаст Роуен Аткінсон, відомий за роллю персонажа Містера Біна, розлучається з легендарним ралійним випуском Lancia Delta. Lancia Delta HF Integrale Evo II 1993 року буде продано з аукціону Silverstone Auctions 25 лютого.

Lancia Delta першого покоління прожила довге життя як скромний економічний автомобіль і як славетний ралійний автомобіль. Вперше показана на Франкфуртському автосалоні 1979 року, Delta продовжувала змагатися у Чемпіонаті світу з ралі протягом 1980-х і початку 1990-х років, охоплюючи пам’ятну групу B і наступну епоху групи A.

1993 lancia delta hf integrale evo II

Виробники були зобов’язані продавати дорожні версії своїх ралійних автомобілів, тому Lancia також випустила серію продуктивних моделей Delta протягом цього періоду з метою омологації, починаючи з Delta HF і Integrale у 1980-х роках. У 1991 році з’явився Evo I, а в 1993 році – Evo II.

 

Для Evo II Lancia підвищила потужність 2,0-літрового двигуна Turbo-4 до 215 к.с., яка передається на всі чотири колеса через 5-ступінчасту механічну коробку передач. Це буде остаточна еволюція оригінальної Delta; Того ж року Lancia представила модель другого покоління, яка ознаменувала відхід від продуктивності. Були навіть розмови про те, щоб після злиття Fiat і Chrysler пізніша модель Delta була представлена в США як Chrysler.

ЦИТАТА

Ferrucchio Lamborghini

“Коли припиняєш працювати- починаєш помирати.”

Ferruccio Lamborghini
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM