Більше і більше кросоверів. Alpine A110 теж стає кросовером

Більше і більше кросоверів. Alpine A110 теж стає кросовером

30.01.2020 Off By Garagepeppers

На початку 70-х років минулого століття Alpine A110 була справжньою грозою для Porsche, Saab і Lancia на ралійних трасах: легка среднемоторная машинка двічі виграла Чемпіонат світу, в 1971 і 1973 роках (до 1973 року він, правда, називався Міжнародний чемпіонат для автовиробників).

Справи у Alpine, щоналежить Renault йдуть не погано і відділ розробки вирішив пофантазувати на тему кросоверів.

Про динамічні характеристики нічого не повідомляється, так як Alpine A110 SportsX- всього лише одиничний шоу-кар, але, хто знає, можливо, на численні прохання клієнтів така версія все ж з’явиться в продажу, хоча б обмеженим тиражем.

SportsX присвячена класичним ралійним A110, про що нагадують хрестики на фарах, але про стилістику ретро говорити не доводиться- виглядає SportsX цілком сучасно.

В основу цієї модифікації лягло базове виконання купе A110 Pure з 252-сильною 1,8-літровою турбованою четвіркою і 7-ступінчастим “автоматом” Getrag з двома зчепленнями. Дорожній просвіт збільшений на 60 мм, а ширина кузова- на 80 мм. До того ж SportsX забезпечили оригінальними бамперами, сріблястими захисними пластинами під ними, захисним обвісом з чорного пластику по нижньому периметру кузова і в колісних арках, оригінальним кріпленням для лиж поверх заднього скла і оригінальними колісними дисками чорного кольору.

Alpine-A110-SportsX-2

Alpine A110 SportsX. Photo: Alpine.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM