Black Hornet Drone вже на службі українських ССО

Black Hornet Drone вже на службі українських ССО

25.10.2022 Off By Garagepeppers

Розвідувальний надмалий БПЛА Black Hornet вже використовують українські бійці на передовій.

Black Hornet– це розробка норвезької компанії Prox Dynamics. Цей невеличкий дрон вертолітного типу важить всього 18 грам і може працювати без підзарядки протягом 25 хвилин. Маючи діаметр основного гвинта в 120 мм, безпілотник розвиває швидкість понад 20 км/год. Дальність його польоту– близько 2 км.

Комплект Black Hornet drone складається з двох дронів, зарядного пристрою та планшета управління. Його загальна маса – близько 1,3 кг.

Цей дрон уже використовують збройні сили більш ніж тридцяти країн. Безпілотник виконує завдання розвідки та визначає цілі.

black hornet

 

Black Hornet Drone. Фото з відкритих джерел.

Раніше Норвегія та Велика Британія об’єднали свої зусилля для придбання норвезьких мікродронів Black Hornet для передачі їх Україні.

Вартість пакета допомоги становила близько 90 мільйонів норвезьких крон або ж $9,1 млн доларів США. Пакет включав дрони Black Hornet, запасні частини, транспортування та навчання українських операторів.

Раніше ми писали про норвежський “пекельний вогон” для України.

У норвезькому міноборони зазначили, що надання цієї допомоги відбувалось в рамках фінансування з британського фонду, до якого Норвегія внесла 400 мільйонів норвезьких крон.

Надмалі Black Hornet мають перевагу над поширеними в ЗСУ дронами типу DJI Mavic 3 саме тоді, коли йдеться про роботу у важкодоступних місцях, адже вони здатні проводити розвідку навіть всередині приміщень.

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM