BMW оголосила про інвестиції в 1,7 млрд. доларів

BMW оголосила про інвестиції в 1,7 млрд. доларів

20.10.2022 Off By Garagepeppers

Компанія BMW у середу оголосила про великі інвестиції у свій завод у США, щоб підготувати його до виробництва електромобілів.

Автовиробник заявив, що витратить 1 мільярд доларів на свій завод у Спартанбурзі, штат Південна Кароліна, щоб підготувати місце для електромобілів, а також ще 700 мільйонів доларів на будівництво нового заводу акумуляторів у сусідньому Вудраффі, штат Південна Кароліна й найняти 300 працівників.

Завод у Спартанбурзі є найбільшим у світі BMW. В 2021 році з конвеєра зійшло 433 810 автомобілів. Він виробляє такі моделі як BMW X3, X4, X5, X6 і X7, включаючи гібридні версії деяких із цих автомобілів, і незабаром додасть виробництво нового високопродуктивного гібридного позашляховика XM 2023 року.

Акумуляторний завод у Вудраффі працюватиме у партнерстві з Envision AESC. Постачальник акумуляторів був заснований як AESC у 2007 році Nissan та іншими японськими компаніями NEC і Tokin, хоча Nissan продав свій контрольний пакет акцій китайській Envision Group у 2018 році. 

Повідомляється, що нові акумулятори коштуватимуть наполовину дешевше за нинішні, а вуглецевий слід від їх виробництва зменшиться на 60%.

Завод матиме потужність до 30 ГВт/год і спочатку вироблятиме нову батарею BMW шостого покоління, яка має циліндричні елементи.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM