Система BMW iDrive

Система BMW iDrive

28.10.2022 Off By Garagepeppers

Система BMW iDrive — це автомобільна комунікаційна та розважальна система, яка використовується для керування більшістю вторинних систем автомобіля в автомобілях BMW останніх моделей. Він був запущений у 2001 році, вперше з’явившись у 7 Серії E65. Система об’єднує низку функцій в рамках єдиної архітектури керування, яка складається з рідкокристалічного дисплею, встановленого на приладовій панелі, і ручки керування, встановленої на центральній консолі.

iDrive представив перші мультиплексовані оптоволоконні шини даних MOST Bus / Byteflight з дуже високою швидкістю передачі даних у серійному автомобілі. Вони використовуються для високошвидкісних програм, таких як керування телевізором, DVD або системами допомоги водієві, такими як адаптивний круїз-контроль, інфрачервоне нічне бачення або проекційний дисплей.

iDrive дозволяє водієві (а в деяких моделях і пасажирам на передньому сидінні) керувати кліматом (кондиціонером і обігрівачем), аудіосистемою ( радіо і CD-програвач), навігаційною системою і системою зв’язку.

iDrive також використовується в сучасних моделях Rolls-Royce, оскільки Rolls-Royce належить BMW, а також у Toyota Supra 2019 року, яка є спільним проектом BMW і Toyota. BMW також володіє брендом Mini, і на цих автомобілях доступна скорочена версія iDrive під брендом Connected.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM