Bridgestone створює екологічні шини з рослини під назвою- гуаюла

Bridgestone створює екологічні шини з рослини під назвою- гуаюла

29.08.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Після десятиліття досліджень компанія Bridgestone починає створювати шини з нового, більш екологічного джерела: пустельного чагарника під назвою гуаюла.

За даними Bridgestone, гуаюла, що походить із північної Мексики та південного заходу США, є жаростійким джерелом натурального каучуку, який можна використовувати для виготовлення шин. Згідно з даними компанії, натуральний каучук можна добувати з гілок, кори та коренів гуаюли, і його можна вирощувати за допомогою наявного обладнання для посівів.

Шини Firestone Firehawk від бренду Firestone, що містять гуаюлевий каучук, дебютували на Indianapolis 500

Шини Firestone Firehawk від бренду Firestone, що належить Bridgestone, що містять гуаюлевий каучук, дебютували на Indianapolis 500 у травні та вперше були використані в гоночних умовах на IndyCar Music City Grand Prix у Нешвіллі на початку серпня.

Ці шини з вищим показником зчеплення, але більш швидким зношенням. У 2023 році Bridgestone розглядає інші можливості використання гуаюлового каучуку як у гоночних, так і в шинах для легкових автомобілів, оскільки компанія планує комерціалізувати цей матеріал.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM