Casa Morelli- прекрасне місце для зупинки в Тоскані

Casa Morelli- прекрасне місце для зупинки в Тоскані

29.07.2020 Off By Garagepeppers

Casa Morelli сховалася у відокремленому місці, недалеко від чарівного тосканського містечка Радда-ін-К’янті. Власне будинок розташований на схилі пагорба в оточенні виноградників, оливкових гаїв і дубових лісів. У ньому цілком можуть розміститися шість чоловік – ідеально для дружної сім’ї або компанії.

casa morelli

Спочатку це був мало відрізняється від собі подібних фермерських будинків з прибудовами, частина яких відноситься до XV століття. Згодом господарство виявилося закинутим, будинок сильно занепав, але, на щастя, недавно знайшов нових господарів. Тепер він поза всяких сумнівів прикрашає навколишні поля і лісочки не без допомоги майстрів, які повернули йому другу (або яку там за рахунком?) молодість, ідеально зберегли все що можна було зберегти і додати дещицю сучасності.

casa-morelli

Керував роботами мюнхенський архітектор Вальтер Петрі разом з інтер’єрною студією Holzrausch. Клаус Ліхтенгергер розробив столи і стільці, а також світильники спеціально для Casa Morelli.

casa-morelli-interior

У будинку є вітальня/ їдальня і кухня відкритого планування з величезним панорамним вікном на всю стіну і не менш вражаючими розсувними дверима, які у відкритому положенні створюють ефект «відсутності зовнішньої стіни».

casa-morelli

Затишний двір обладнаний всім необхідним для сніданків, обідів під покровом пергол і вечірніх посиденьок за келихом місцевого вина.

casa morelli

Будинок ідеально розташований для екскурсій в Сієну, Ареццо, Флоренцію; перейнятися духом середньовіччя можна в найближчих селах Греве, Панцано, Гайоле, Кастелліна. Варто також здійснити поїздки в містечко Вольтерра з відомою на всю округу вулицею ремісників, художників і Сан-Джіміньяно з 14 старовинними вежами. І це далеко не повний список задоволень, адже ми ні слова не сказали про гастрономію!

https://www.pinterest.com/garagepeppers/stones-wood-in-the-design-architecture/
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM