Нескінченне автомобільне літо в Оушен- Сіті, штату Меріленд

Нескінченне автомобільне літо в Оушен- Сіті, штату Меріленд

04.09.2022 Off By Garagepeppers

Цього року 6-9 жовтня 2022 рокув Оушен-Сіті, штат Меріленд, відбудеться 25-й щорічний “нескінченний” літній круїз.

Cruisin Ocean City- непересічна, щорічна подія автомобільної Америки. Величезна кількість автосалонів і продавців будуть присутрі на стоянці конференц-центру, а ще кілька автосалонів відбуватимуться в різних бізнес-локаціях у Оушен-Сіті та навколо нього.

Протягом уїк-енду також буде проходити спеціальне неонове та світлодіодне автошоу, авто-кіно! Запланована зустріч з Яном Руссель із Full Custom Garage. Ян буде в конференц-центрі OC 7 жовтня, 11-4 та на Beachside Inlet 8 жовтня. Також приєднується до веселої зірки телебачення та кіно Морган Фейрчайлд. Пані Фейрчайлд буде в Beachside Inlet у п’ятницю, 7 жовтня, 11:44 та в конференц-центрі OC, у суботу, 8 жовтня, 11: 44.

endless-summer-cruisin-ocean-city

Щоб відчути дух Хелловіну, з фільму Хелловін зустріньте Сенді Джонсон, більш відому як Джудіт Майерс, 6-7-8 жовтня в конференц-центрі OC. Паралельно з Endless Summer Cruisin проводиться виставка Hot Rod & Custom Car Show, яка відбудеться в приміщенні конференц-центру OC 6-7-8 жовтня 2022 року. 

Endless Summer Cruisin– це спеціальні паради Boardwalk Parades, які відбуватимуться в четвер, п’ятницю та суботу вранці. У неділю на затоці Beachside Inlet відбудеться церемонія нагородження Grand Finale Awards. Перед завершенням Endless Summer Cruisin буде вручено понад 500 кубків, табличок і нагород, а також понад 3000 призів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM