Останні Dodge Challenger будуть показані в березні 2023 року

Останні Dodge Challenger будуть показані в березні 2023 року

04.01.2023 Off By Garagepeppers

Прем’єра сьомого й останнього спеціального випуску Dodge «Last Call» відбудеться 20 березня 2023 року на спеціальному заході на автодромі в Лас-Вегасі, оголосили в компанії Dodge у вівторок 03 січня.

Dodge випускає спеціальні випуски Last Call на честь поточних Challenger і Charger. Автовиробник показав шість із них протягом 2022 року, і спочатку планував показати сьому модель на виставці SEMA 2022 у листопаді минулого року. Однак наприкінці вересня 2022 року компанія Dodge оголосила, що остання модель Last Call відкладена і не потрапить на SEMA.

Спочатку автовиробник пояснював затримку «проблемами з продуктами та постачанням», але генеральний директор Dodge Тім Куніскіс пізніше сказав, що причиною було те, що автовиробник постійно буквально підривав двигуни, прагнучи збільшити потужність.

Dodge Challenger 2023

Спеціальні випуски Last Call знаменують кінець шилдиків Charger і Challenger, принаймні як автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. 2023 модельний рік підтверджено як останній для дуету маслкарів у їхньому поточному вигляді. Якщо будь-який з них повернеться, то це буде вже буде електромобіль Dodge Challenger.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM