Один з розробників оригінального iPhone інвестував в компанію з виробництва електромобілів

Один з розробників оригінального iPhone інвестував в компанію з виробництва електромобілів

02.08.2022 Off By Garagepeppers

Метт Роджерс- один з інженерів, який працював над оригінальним iPhone від Apple, інвестував у компанію з переробки електромобілів Everrati.

Британська Everrati, компанія, яка спеціалізується на переробці, культової класики- Porsche 911 і Ford GT40 (на щастя, тільки копії), на електроживлення, знайшла нового інвестора в особі Метта Роджерса- одного з членів команди, яка створила оригінальний Apple iPhone.

Everrati оголосив про це в середу через допис у Twitter, який містив фотографію переробку Porsche 911 на замовлення Роджерса, яке зараз знаходиться в роботі. Над конструкцією працює каліфорнійська Aria Group, партнер Everrati в США та експерт з малосерійного виробництва. Ця ж компанія представила власний суперкар у 2017 році.

У нещодавньому інтерв’ю “The Verge” Роджерс пояснив інвестиції як зв’язок двох речей, які він любить: чистих технологій і Porsche. У своєму інтерв’ю Роджерс пояснив, що саме після того, як він зв’язався з Everrati, компанія почала розглядати розширення в США, процес, який почався лише минулої осені та все ще триває.

Сама Everrati була заснована лише в 2019 році, але компанія вже пропонує переобладнання для ряду класичних моделей, включаючи Land Rover і Mercedes-Benz. Компанія спеціально розробляє свої електричні силові агрегати для кожної моделі у своєму портфоліо, при цьому компоненти розташовуються таким чином, щоб найкраще підтримувати автентичні враження від водіння автомобіля. У випадку 911 є встановлений ззаду електродвигун, який видає 500 к.с. і крутний момент 368 фунт-фут, а також батарею на 53 кіловат-годин, якої вистачає приблизно на 150 миль пробігу.

У відповідних випадках деякі компоненти, окрім трансмісії, також модернізуються, щоб відповідати сучасним стандартам безпеки. Everrati також планує ліцензувати свої технології іншим фірмам. У липні 2022 компанія оголосила про новий підрозділ, який надає консультації та рішення для комерційних клієнтів, які бажають розробляти перерообладнання авто з ДВС на електромобілі. Підрозділ може допомогти від початкової концепції, послуг з аналізу та техніко-економічного обґрунтування до завершення розроблення силових агрегатів електромобілів під ключ і відповідного програмного забезпечення.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM