FCA+ PSA= Stellantis

FCA+ PSA= Stellantis

16.07.2020 Off By Yurii Vyhranenko

Автомобільний концерн, який з'явиться в результаті злиття французької групи PSA (Peugeot) і італо-американського виробника Fiat Chrysler Automobiles (FCA), отримає назву Stellantis.

 Таке найменування походить від латинського дієслова stello, що означає «осяяний зірками».

Як говориться в спільній заяві компаній, назва в повній мірі «відображає дух нового і амбітного проекту двох легендарних автомобільних марок». Також незабаром очікується прем’єра емблеми нового концерну. При цьому на машинах компаній продовжать використовувати старі логотипи Peugeot і Fiat Chrysler.

Відзначається, що операцію по злиттю, в результаті якої з’явиться один з найбільших світових автовиробників, планується завершити до кінця першого кварталу 2021 року. Головний офіс керуючої компанії розміститься в Нідерландах.

Угода про злиття Fiat Chrysler Automobiles і PSA було підписано в грудні 2019 року. Акціонери отримають по 50% акцій об’єднаної компанії. Гендиректор PSA Карлос Таварес стане керівником об’єднаної компанії.

Щорічний обсяг продажів об’єднаної компанії складе 8,7 млн автомобілів, а виручка досягне близько 170 млрд євро. Передбачається, що повне злиття дозволить FCA і PSA істотно скоротити витрати на розробку майбутніх автомобілів, а також знизити вартість випуску машин.

До складу альянсу Stellantis увійдуть: Peugeot, Citroen, Opel, Vauxhall, DS, Fiat, Abarth, Alfa Romeo, Lancia, Maserati, Chrysler, Dodge, Jeep і Ram.

ЦИТАТА

Enzo Ferrari

“Коли чоловік говорить жінці, що любить її, він насправді просто її хоче. Єдина справжня любов в цьому світі – це любов батька до свого сина”.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM