Geely оголосила про купівлю 7,6 % Aston Martin

Geely оголосила про купівлю 7,6 % Aston Martin

19.02.2023 Off By Garagepeppers

Китайський автовиробник Geely оголосив у п’ятницю про купівлю міноритарних 7,6% акцій британського виробника розкішних автомобілів Aston Martin, додавши ще одну назву до зростаючого списку компанії.

«Ми раді оголосити про наші інвестиції в Aston Martin і віримо, що з нашою хорошою репутацією та технологічними пропозиціями Geely Holding може внести свій внесок у майбутній успіх Aston Martin.»

Даніель Дунхуй Лі. Генеральний директор Geely Holding Group.

Geely не повідомляє, скільки коштує частка, але Reuters повідомляє, що сума угоди може перевищувати 8 мільярдів доларів.

Реєстр Geely включає такі автовиробники, як: Proton, Lotus, Smart і Volvo, останній з яких вона придбала у Ford у 2010 році.
Консорціум власників Aston Martin включає міноритарні пакети акцій, якими володіє Mercedes-Benz, державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії, і групу власників, контрольовану канадським бізнесменом Лоуренсом Строллом. У 2018 році Aston Martin запропонував акції компанії на Лондонській фондовій біржі, хоча ці акції впали з моменту їх первинного розміщення більш ніж на 97%.

За даними Financial Times, минулого літа Geely кілька разів пропонувала купити частку в Aston Martin, але ці угоди не відбулися. Geely також придбала невелику частку в Mercedes-Benz і керує брендом Smart в Китаї та Німеччині.
Значні частки Geely в інших брендах можуть змусити Aston Martin розглянути одну зі своїх спільних платформ для переходу виробника розкішних автомобілів на електрифіковані транспортні засоби. 

ЦИТАТА

Anthony “Lee” Iacoсca

“Для рішення великих проблем, ви повинні приймати непопулярні рішення”. 

Antony Lee Iacocca

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM