Три електромобілі Cadillac дебютують в 2023 році

Три електромобілі Cadillac дебютують в 2023 році

17.02.2023 Off By Garagepeppers

Cadillac тільки починає нарощувати виробництво Lyriq, але автовиробник вже повідомив про те, що буде далі.

У середу під час брифінгу для ЗМІ глобальний віце-президент Cadillac Рон Харві заявив, що три нові електромобілі Сadillac дебютують у 2023 році. За йогож словами, усі три електромобілі надійдуть у виробництво у 2024 році.

Однак на деяких ринках фактичні продажі будуть відкладені. Cadillac раніше вікладав дорожню карту свого електричного майбутнього станом на 2020 рік. Ця карта включала Lyriq, флагман Celestiq, доступний позашляховик-кросовер XT4, електромобіль, подібний до Escalade, і трирядний позашляховик з акцентом на просторі та вантажопідйомності.

У 2019 році Cadillac відмовився від нудної буквено-цифрової системи найменувань і знову дав моделям справжні імена. Першими стали Lyriq та Celestiq. Автовиробник вже зареєстрував торгові марки Ascendiq, Optiq, Symboliq, Vistiq, Lumistiq і Escalade IQL, вказуючи на потенційні назви для нових електромобілів.

 

cadillac celestiq

Концепт Cadillac Celestiq. Фото: Cadillac

Рон Гарві зазначив, що виробництво Lyriq буде доволі повільним. У 2022 році було поставлено лише 122 екземпляри Lyriqs. За словами Харві, повільний запуск виробництва було заплановано, щоб виявити помилки та інші потенційні проблеми. За його словами, це допомогло виявити під час раннього виробництва помилку в програмному забезпечення.

З огляду на поточний темп виробництва Cadillac планує поставити всі Сadillac Debut Edition Lyriqs до кінця першого кварталу 2023 року, хоча Рон Харві не розголошує, скільки моделей Debut Edition виготовить автовиробник. Він також підтвердив, що виробництво Celestiq почнеться в грудні 2023 року.

Читайте також: Cadillac V-16,1930 року випуску.

 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM