Gemera- перший чотиримісний седан від Koenigsegg

Gemera- перший чотиримісний седан від Koenigsegg

15.03.2020 Off By Garagepeppers

Чотиримісний Koenigsegg Gemera оснащений дволітровим трициліндровим мотором з парою турбін, трьома електромоторами, повним приводом і підрулюючими задніми колесами. Бітурбомотор TFG 2.0 з трьома циліндрами, системою змащення із сухим картером і технологією FreeValve не має розподільчих валів – їх роль виконують пневмогідроелектричні актуатори клапанів. Продуктивність бензинового мотора становить 608 кінських сил і 600 ньютон-метрів крутного моменту, решту потужності забезпечують три електромотори, по одному на кожному з задніх коліс і ще один на колінчастому валі.

Загальна віддача силової установки Gemera становить 1727 к.с. та 3500 Нм крутного моменту. Це дозволяє автомобілю прискорюватись до 100 км/год за 1,9 секунди і розвивати максимальну швидкість у 400 км/год! Електромотори живить 800-вольтна батарея на 16,6 кВт*год, що дозволяє проїжджати на електротязі до 50 км і розганятися без ДВЗ до 300 км/год.

“Сімейний” Koenigsegg Gemera у довжину витягнувся майже на 5 метрів, завширшки майже два метри, а у висоту – всього 1295 міліметрів. Завдяки компактним агрегатам силової установки, на колісну базу припадає три метри, причому спереду і ззаду автомобіля знайшлось місце для двох багажників на 200 літрів поклажі.

Koenigsegg Gemera

Салон відрізняється підвищеним комфортом, яким не може похвалитися абсолютна більшість трекових автомобілів. Колісна база – рівно три метри. Дисплеї розважальної системи, бездротові зарядки для смартфонів, підстаканники з підігрівом і охолодженням, трьохзонний клімат-контроль, крісла з підігрівом і пам’яттю настройок – оснащення вийшло досить багатим. Збереглася і фірмова електрогідравлічна система Autoskin, що відкриває двері і капот, керує підвіскою і активними елементами обвісу.

Koenigsegg_Gemera

Koenigsegg Gemera оснащується карбоновими пустотілими колесами Aircore третього покоління – спереду на 21 дюйм, ззаду – на 22. Кліренс у звичайному положенні дорівнює 117 мм, а за потреби передню частину машини можна підняти ще на 35 міліметрів.

Буде випущено 300 екземплярів Koenigsegg Gemera. 300 штук- це самий масовий тираж від Koenigsegg. Для порівняння, компанія зібрала 25 Agera RS і 80 Regera, а тираж свіжого гіперкара Jesko – також розпроданий в рекордні терміни – складе 125 одиниць.

Іншими словами, це – той самий «доступний» Koenigsegg, який нам давно обіцяли. Вартість поки не оголошена для широкого загалу, однак фірма вже відкрила прийом замовлень з обов’язковим фінансовим депозитом. І скоріш за все вартість буде близько 1 млн. євро.RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM