Перша яхта від LEXUS- Y650

Перша яхта від LEXUS- Y650

03.12.2019 Off By Garagepeppers

19 вересня 2019 року в Бока- Ратон, що в Флориді, США, Lexus зробив перший крок для виходу за межі автомобільного світу. Компанія представила світові свою першу розкішну яхту Lexus LY 650.Модель LY 650 базується на концепті Lexus Sport Yacht Concept, вперше представленого в січні 2017 року.

Яхта вирізняється виразним стилем і чудовими крейсерськими характеристиками. Флагманська яхта LY 650 є новим втіленням філософії Lexus, у якій поєднуються надзвичайна увага до деталей та японський концепт гостинності.

LY 650 побудований у співпраці з компанією Marquis Yachts LLC*2 зі штаб-квартирою у місті Пуласкі (Вісконсин, США). Створюючи яхту, Marquis Yachts застосувала знамениту виробничу систему Toyota (Toyota Production System) для підвищення ефективності та якості виробництва.

В інтер’єрі судна поєднуються вдосконалений дизайн, близька до досконалості якість виконання деталей, що властиво Lexus, та японська філософія гостинності омотенаші, в основі якої — передбачення та задоволення будь-яких побажань гостя. Яскравий світлий інтер’єр, в якому переважає білий колір, створює відчуття широкого простору та відкритості.

В носі яхти- два капітанські крісла та зручні дивани, а камбуз облаштовано на кормі. Під салоном- три вишукані каюти для відпочинку (відстань від підлоги до стелі складає понад два метри!). Кожна каюта має власну душову кабіну.

Силовий агрегат оснащено двома двигунами Volvo Penta IPS. Поєднавши їх з виразною формою підводної частини корпусу, створеної за допомогою обчислювального гідродинамічного моделювання, Lexus зміг досягти не лише високої продуктивності та низького споживання пального, але й виняткової крейсерської стійкості та маневровості.

Модель LEXUS LY 650 також може похвалитися великою кількістю функцій підтримки пілотування: керування джойстиком, утримання положення з фіксованою точкою на морі тощо.

Підводна частина корпусу та його верх зроблені з пластику, армованого вуглецевим волокном, що надає корпусу легкості та водночас жорсткості.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM