Компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air

Компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air

09.08.2022 Off By Yurii Vyhranenko

У понеділок компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air. Це темніша альтернатива Platinum Look, доступна з моменту запуску Air минулого року.

Згідно з прес-релізом Lucid, Stealth Look доступний як опція для моделей Air Grand Touring Performance, Grand Touring і Touring. Він містить не менше 35 зовнішніх змін. Ці зміни включають затемнене покриття Stealth для кришок дзеркал і обрамлення скляного даху Air. Деталі оздоблення навколо фар і задніх ліхтарів мають атласну версію цього покриття, тоді як носова частина, стійка даху, нижня частина дверей і лицьова панель отримують поліроване темне оздоблення.

lucid-air-stealth-look

Stealth Look також включає в себе унікальний дизайн із атласно-чорними вставками для 20- і 21-дюймових коліс, доступних для відповідних моделей Air. Клієнти зможуть налаштувати Lucid Air із Stealth Look, починаючи з 10 серпня, але очікується, що виробництво почнеться не раніше першого кварталу 2023 року.

lucid-air-stealth-look

Stealth Look коштуватиме 6000 доларів США. Це понад базову ціну в 179 000 доларів США за Air Grand Touring Performance потужністю 1050 к.с., який зараз є флагманом Lucid, або базову ціну в 154 000 доларів США на Air Grand Touring. Найменш дорогим варіантом для Stealth Look є Air Touring за 107 400 доларів.

lucid-air-stealth-look
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM