Компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air

Компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air

09.08.2022 Off By Garagepeppers

У понеділок компанія Lucid анонсувала новий вигляд Stealth Look для свого розкішного електричного седана Air. Це темніша альтернатива Platinum Look, доступна з моменту запуску Air минулого року.

Згідно з прес-релізом Lucid, Stealth Look доступний як опція для моделей Air Grand Touring Performance, Grand Touring і Touring. Він містить не менше 35 зовнішніх змін. Ці зміни включають затемнене покриття Stealth для кришок дзеркал і обрамлення скляного даху Air. Деталі оздоблення навколо фар і задніх ліхтарів мають атласну версію цього покриття, тоді як носова частина, стійка даху, нижня частина дверей і лицьова панель отримують поліроване темне оздоблення.

lucid-air-stealth-look

Stealth Look також включає в себе унікальний дизайн із атласно-чорними вставками для 20- і 21-дюймових коліс, доступних для відповідних моделей Air. Клієнти зможуть налаштувати Lucid Air із Stealth Look, починаючи з 10 серпня, але очікується, що виробництво почнеться не раніше першого кварталу 2023 року.

lucid-air-stealth-look

Stealth Look коштуватиме 6000 доларів США. Це понад базову ціну в 179 000 доларів США за Air Grand Touring Performance потужністю 1050 к.с., який зараз є флагманом Lucid, або базову ціну в 154 000 доларів США на Air Grand Touring. Найменш дорогим варіантом для Stealth Look є Air Touring за 107 400 доларів.

lucid-air-stealth-look
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM